Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 листопада, 23:17:37

Чернігів відвідала Президент Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Гудрун Мозлер-Тьорнстрьом

06.07.2017   12:39

5 липня Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко зустрівся з Президентом Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Гудрун Мозлер-Тьорнстрьом.

У складі делегації разом з пані Гудрун з візитом до Чернігова завітали Рената Зигмунд – керівник департаменту статутної діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи, Світлана Грищенко – керівник проекту Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи в Україні, Алекс Любавінськи  – депутат муніципалітету, колишній член Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи.

Після офіційної зустрічі та вручення подарунків на згадку про Чернігів міський голова Владислав Атрошенко запросив поважних гостей на екскурсію Черніговом. Під час спілкування міський голова розповів пані Гудрун про найближчі плани щодо реконструкції міста та перспективи його розвитку.

Президент Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Гудрун Мозлер-Тьорнстром цього тижня бере участь у Форумі місцевої демократії в Україні, що відбувається на Чернігівщині. Форум організований Конгресом місцевих та регіональних влад Ради Європи. Як повідомлялося раніше, участь у Форумі 4 липня взяв Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.
Наступного дня пані Гудрун Мозлер-Тьорнстром відвідала Чернігів на запрошення міського голови.
 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50

31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48

Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43

Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39

Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини