Помічник Ляшка став мером Щорса
У неділю, 27 травня, відбулися дострокові вибори мера у місті Щорс Чернігівської області.
Роман Зуб
Міським головою був обраний кандидат від РПЛ (Радикальної партії Ляшка) Роман Зуб, який здобув 56,18% голосів виборців, 2 місце отримав представник влади Володимир Кузьменко - 22,35%, член Комуністичної партії України Володимир Терехов здобув 7,9%, а кандидат від "об'єднаної опозиції" (партій "Батьківщина" і "Фронт змін") Григорій Скидан - 3,8% голосів.
Романа Зуба намагалися зняти з виборів. Напередодні голосування до 02:45 тривало судове засідання, формальною причиною якого були провокаційні листівки проти Кузьменка, розповсюджені нібито від імені Зуба.
"Юристи РПЛ змогли захистити наше право виставити свого кандидата. - коментує Ляшко. - Не даремно регіонали так нас бояться: наш кандидат здобув більше, ніж вдвічі, підтримки людей. Зауважу, що це перша перемога на виборах Радикальної партії над Партією регіонів. Так ми їх розіб'ємо і на парламентських виборах. Більше радикалів - менше регіоналів!".
"Я та моя команда нічого не боїмося, нас не зламати - ми братимемо участь у всіх виборах на території України, будемо перемагати і крок за кроком візьмемо всю владу в свої руки. Тоді ми на ведемо лад в своїй державі і піднімемо Україну з колін!" - заявив Олег Ляшко.
За інформацією прес-службаи Радикальної партії Олега Ляшка
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15
Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.
Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10
10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:15
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.
Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49
Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.