Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 липня, 12:43:39

Підсумки 27 сесії Прилуцької міської ради

01.07.2017   10:22

27 червня відбулося друге засідання 27 сесії Прилуцької міської ради.

Цього дня депутати продовжили розгляд першого питання порядку денного, на якому зупинилися під час минулого засідання. Нагадаємо, що 8 червня сесію було передчасно завершено через відсутність кворуму, адже значна частина депутатів покинула залу засідань у ході розгляду проекту рішення «Про запит депутата міської ради ДРАЧУКА В.В. щодо організації робіт із поточного ремонту ділянки вул. Київської (від вул. Ждановича до вул. Плискунівської)».

Для вивчення даного питання розпорядженням міського голови була створена спеціальна комісія, висновки якої заслухали вже на другому засіданні.
Дана комісія провела обстеження стану виконання поточного ремонту вулиці Київської безпосередньо на місті. В її висновку зазначено, що депутатом міської ради та однією з місцевих ГО слушно порушено питання щодо того, чи враховано управлінням капітального будівництва факти зняття асфальтного покриття, яке укладалося під час проведення капітального ремонту цієї вулиці в минулому році.

У результаті проведеного обстеження виявлено, що під час фрезерування ФОП Симонян А.А. здійснювалося зняття покриття, яке підлягало ремонту в 2016 році, загальним обсягом близько 70 квадратних метрів. Та під час роботи комісії підприємець неодноразово наголошував, що відремонтоване у минулому році фрезероване покриття, не буди включатися до актів виконаних робіт у 2017 році. Підрядник проінформував, що при використанні фрезерувальної машини для більш якісного ремонту доцільно здійснювати суцільне безперервне зняття верхнього шару асфальтованої проїзної частини, що він і зробив.

Оскільки начальник капітального будівництва не доніс цієї думки до депутатів на минулому засіданні, комісія пропонувала міському голові привести посадовця до дисциплінарної відповідальності за неналежний контроль за проведенням робіт із поточного ремонту. Про це повідомив заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Руслан Котляр.

У власну чергу начальник капітального будівництва Анатолій Ященко надав розгорнути відповідь на депутатське звернення В'ячеслава Драчука.

Взявши до відома проект рішення, депутати затвердили наступні проекти рішень:

Про затвердження проектів громадського бюджету;

Про залучення кредиту НЕФКО та гранту для фінансування інвестиційного проекту «Підвищення енергоефективності об’єктів бюджетної сфери (освітні навчальні заклади) та системи зовнішнього освітлення м.Прилуки»;

Про надання земельних ділянок учасникам АТО;

Про затвердження міської цільової Програми «Фінансування розробки схем та проектних рішень масового застосування на 2017-2019 роки м. Прилуки» тощо.


Прес-секретар міської ради Любов Рубан

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: відбулось завершення 75 сесії міської ради

Ніжин: відбулось завершення 75 сесії міської ради 08:50

Першого липня відбулось завершення 75 сесії Ніжинської міської ради під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Чернігові отримали свої сертифікати перші випускники та випускниці школи гідів

У Чернігові отримали свої сертифікати перші випускники та випускниці школи гідів 08:39

У Чернігівському ТІЦ 30 червня відбувся перший випуск "Школи гідів", започаткованої управлінням культури та туризму міської ради в грудні 2019 року з метою підготовки і надання якісних послуг екскурсантам та туристам нашого міста.

24 сесія облради: найбільше прийнятих рішень стосувалось галузі охорони здоров’я, сфери кадрових питань, управління комунальною власністю

24 сесія облради: найбільше прийнятих рішень стосувалось галузі охорони здоров’я, сфери кадрових питань, управління комунальною власністю 08:27

Голова обласної ради Ігор Вдовенко відкрив чергове пленарне засідання хвилиною мовчання. Спікер зазначив, що війна на сході України не припиняється ні на день. І, на жаль, захищаючи рідну землю, гинуть наші герої, воїни-земляки. В їх числі: Ігор Кістерний уродженець міста Семенівка та Володимир Черненко, родом із села Мамекине Новгород-Сіверського району.

Весняно-літня нерестова заборона на Чернігівщині захистила риб та раків від незаконного вилову

Весняно-літня нерестова заборона на Чернігівщині захистила риб та раків від незаконного вилову 08:20

30 червня завершився період заборони на вилов риби та інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Чернігівської області.

Питання надходжень єдиного внеску розглядались під час зустрічі

Питання надходжень єдиного внеску розглядались під час зустрічі 08:09

Темою робочої зустрічі, яка відбулась днями у Головному управлінні ДПС у Чернігівській області, стали питання надходження до бюджетів єдиного внеску.