Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 липня, 12:39:31

Державна фіскальна служба України запровадила сервіс on-line "Кордон"

13.06.2017   08:48Агенцiя

З 11 червня - з 00 годин 00 хвилин громадяни України - власники біометричних паспортів отримали право без віз перебувати в будь-якій країні Європейського союзу (за винятком Великої Британії та Ірландії, які є членом ЄС, але не входять до складу Шенгенської зони), а також Ісландії, Ліхтенштейні, Норвегії та Швейцарії, які не є членами ЄС, але підписали Шенгенську угоду.

Державна фіскальна служба України у рамках безвізу реалізує інформаційну кампанію по роз`ясненню громадянам правил перетину державного кордону. Кожен пропускний пункт обладнаний інформаційними стендами, де подорожуючі можуть ознайомитися з основними вимогами законодавства.

На веб-порталі ДФС у режимі on-line працює сервіс «Кордон» (http://kordon.sfs.gov.ua), за допомогою якого громадяни матимуть можливість перевіряти завантаженість пунктів пропуску і таким чином, планувати оптимальний маршрут та розрахувати час на перетин кордону.

Пропонуємо також ознайомитися з пам'яткою для подорожуючих за кордон в рамках дії безвізового режиму з країнами ЄС http://sfs.gov.ua/broshuri-ta-listivki/299120.html.


Сектор організації роботи Чернігівської ОДПІ

Останні новини Чернігівщини

Реконструкція магістральних теплових мереж у Чернігові під управлінням НЕФКО виходить на завершальний етап 11:14

Проєкт реконструкції магістральних теплових мереж у Чернігові наближається до завершення. На всіх трьох ділянках уже прокладено нові попередньо ізольовані трубопроводи. Наразі триває фінальний етап робіт — відновлення дорожнього покриття, благоустрій та озеленення територій.

Медики відомчої медустанови Чернігівщини завжди поруч з нашими захисниками і захисницями на шляху до відновлення 10:34

27 липня – День медичних працівників. Медики ДУ «ТМО МВС України по Чернігівській області» щодня рятують життя, лікують поранених захисників і захисниць, проводять складні операції, допомагають відновитися після важких травм і повернутися до повноцінного життя.

157 школярів отримають матеріальну допомогу за успіхи у навчанні 10:12

157 учням та ученицям закладів загальної середньої освіти Чернігівської міської територіальної громади буде надано матеріальну допомогу за успіхи у навчанні. Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 23 липня.

У Ріпках відкрили ветеранський простір за підтримки міжнародних партнерів 09:41

Днями у Ріпках відкрили ветеранський простір «Свої. Разом». Його створено в межах грантової ініціативи, яку реалізувала ГО «Центр гуманітарних технологій «Ахалар» за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні та за фінансової підтримки Уряду Німеччини.

Напередодні Дня медичного працівника Костянтин Мегем привітав фахівців обласної дитячої лікарні 09:09

27 липня, у день пам’яті святого Пантелеймона, своє професійне свято відзначатимуть українські медики. З цієї нагоди перший заступник голови ОДА Костянтин Мегем привітав сьогодні працівників Чернігівської обласної дитячої лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини