Надання послуг з гемодіалізу в Чернігівській області не припинятиметься
24 травня в Чернігівській обласній державній адміністрації відбулося підписання Меморандуму між Чернігівською обласною державною адміністрацією та ТОВ “Фрезеніус Медикал Кер Україна”, згідно з яким прийнято рішення про подальшу співпрацю з іноземними інвесторами, які реалізують проект зі створення діалізного центру в Чернігівській області.
Як повідомлялося раніше, 22 травня 2012 року пацієнти, які отримують лікування методом програмного гемодіалізу, вийшли на пікетування Чернігівської обласної державної адміністрації. Пікет спричинило отримання пацієнтами листів-попереджень від директора недержавного діалізного центру Подворного В.М. про відмову з 1 червня 2012 року надавати послуги з гемодіалізу.
У свою чергу керівництво Чернігівської обладміністрації провело зустріч з директором ТОВ “Фрезеніус Медикал Кер Україна” Подворним В.М., внаслідок якої відбулося підписання вказаного меморандуму.
На сьогодні питання надання медичної допомоги хворим методом програмного гемодіалізу в недержавному діалізному центрі “Фрезеніус Медикал Кер Україна” в м.Чернігові врегульоване. Хворим надані вичерпні відповіді та роз’яснення.
Прес-служба МОЗ України
Останні новини Чернігівщини
Менська та Носівська громади співпрацюватимуть у межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» 17:47
24 березня, в межах четвертої хвилі національного проєкту «Пліч-о-пліч: Згуртовані громади» Менську ТГ відвідала делегація з Носівської громади.
Обласна дитяча лікарня отримала допомогу від спортивного клубу «X-Line» 17:36
Днями матеріально-технічна база Чернігівської обласної дитячої лікарні поповнилася важливим обладнанням завдяки благодійному збору, який організували вихованці та команда спортивного клубу «X-Line».
Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів 15:21
27 березня відбудеться засідання регіональних зборів, на яких буде обрано представника від Чернігівської області до складу Ради ветеранів війни за незалежність України при Міністерстві у справах ветеранів України.
На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 17:03
Оперативники відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Поліцейські Корюківщини скерували до суду справу посадовиці, що обвнувачується у службовій недбалості на закупівлі укриттів 16:31
Слідчі Корюківського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Корюківської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно посадовиці виконавчої влади за неналежне виконання службових обов’язків, що призвело до завдання збитків у понад 700 тисяч гривень.