Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 квітня, 21:28:01

"Наш край" не делегуватиме кандидатуру секретаря Чернігівської міськради

07.06.2017   08:42Агенцiя

Фракція «Наш край» не висуватиме свого представника на посаду секретаря Чернігівської міської ради. Таким є рішення фракції політичної сили у міськраді.

«Атрошенко може обирати з-поміж залежних від нього кнопкодавів, які готові вести підкилимні ігри та вступати у домовленості задля своїх інтересів. Ми хочемо працювати заради інтересів усієї громади Чернігова», - зазначили у «Нашому краї».

Представники політичної сили заявляють про свою принципову позицію і незгоду бути причетними до дерибану міського бюджету Чернігова, земельних оборудок, корупційних схем у міські раді. Чітка позиція Віктора Бистрова і його заяви стали підставою для зняття з посади секретаря міськради.

Також про свою незгоду працювати у команді чинного міського голови заявив заступник мера Олександр Атрощенко, написавши заяву на звільнення.


Прес-служба обласної організації ПП «Наш край»

Останні новини Чернігівщини

 Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України

Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34

З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09

На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.

 Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів

Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52

Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.