Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 3 жовтня, 00:58:47

Визначили лауреатів обласної медичної Премії ім. І.В. Буяльського

01.06.2017   08:21Агенцiя

31 травня перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук взяв участь у засіданні робочої групи з призначення щорічної обласної Премії імені нашого земляка-медика зі світовим ім'ям Іллі Васильовича Буяльського.

Під головуванням заступника голови-керівника апарату обласної державної адміністрації Наталії Романової та участі начальника управління охорони здоров'я облдержадміністрації Петра Гармаша, члени робочої групи розглянули подання запропонованих до нагородження претендентів від медичних закладів Чернігівщини.
Учасники засідання обговорили кандидатури висунутих на преміювання медичних працівників та через процедуру голосування визначили цьогорічних лауреатів у чотирьох номінаціях, які передбачені відповідно до Положення, затвердженого рішенням восьмої сесії обласної ради шостого скликання.

Також в ході дискусії члени робочої групи порушили та підтримали питання щодо внесення до згаданого Положення нових номінацій та стосовно збільшення розміру обласної Премії ім. І.В. Буяльського. Відповідні пропозиції від робочої групи будуть внесені на розгляд депутатського корпусу обласної ради та облдержадміністрації.

Як було наголошено, нагородження лауреатів відбудеться під час урочистостей з нагоди професійного свята представників охорони здоров'я України - Дня медичного працівника.

Довідково. Ілля Васильович Буяльський – видатний український медик зі світовим ім'ям в галузі хірургії, пластичної анатомії, урології - народився 6 серпня 1789 року в селі Вороб'ївка нинішнього Новгород-Сіверського району. І. В. Буяльського разом із М. Ф. Арендтом та Х. Х. Саломоном також вважають одним із піонерів ангіохірургії.

Чернігівщина постійно вшановує пам'ять свого земляка. Із 1978 року ім'я Іллі Буяльського присвоєно Новгород-Сіверській центральній районній лікарні. В бібліотеці лікарні та в обласній науковій медичній бібліотеці зібрані матеріали про життя та діяльність нашого видатного земляка, публікуються статті в засобах масової інформації, видано науково-бібліографічний покажчик його праць.

Відповідно до Положення, затвердженого депутатським корпусом обласного представницького органу влади на восьмій сесії шостого скликання 29 березня 2012 року, нині щорічно присуджується чотири премії в номінаціях:

«Кращий молодший спеціаліст з медичною освітою»;

«Кращий лікар»;

«За інновації в медичній практиці»;

«Кращий працівник галузі охорони здоров'я».

Премія присуджується як окремому працівнику галузі охорони здоров'я, так і колективу авторів – працівників галузі охорони здоров'я, що мають стаж роботи в галузі не менше 15 років, за:

вагомий особистий внесок у зміцнення здоров'я населення Чернігівської області;

особистий внесок у розвиток галузі охорони здоров'я, високу професійну майстерність;

сумлінне виконання посадових обов'язків, повагу та авторитет з боку громадськості;

своєчасне впровадження новітніх технологій у організацію надання медичної допомоги населенню;

вагомий внесок у підготовку медичних кадрів».

Члени робочої групи сподіваються, що вже з наступного року число номінацій, як і сам розмір грошового винагородження лауреатів помітно зростуть.


Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Катерина Сахневич презентувала проєкт Регіонального плану управління відходами Чернігівської області на форумі в Івано-Франківську 17:32

Посилити екологічний захист постраждалих територій шляхом ефективної переробки відходів та рекультивації земель – головна мета регіонального форуму з питань управління відходами, організованого Програмою ООН із відновлення та розбудови миру, який проходить в м. Івано-Франківську з 28 вересня 2022 року.

Поліція Чернігівщини розслідує обставини загибелі чотирьох людей внаслідок вибуху 17:28

Ввечері 1 жовтня до поліції надійшло повідомлення про те, що четверо мешканців села Киїнка Чернігівського району поїхали автомобілем у невідомому напрямку і перестали виходити на зв’язок.

2 жовтня - цей день в Україні і світі

2 жовтня - цей день в Україні і світі 17:25

ДЕНЬ 221 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 221 RUSSIAN AGRESSION

Сприяв ворогу у здійсненні збройної агресії проти України 22:18

За процесуального керівництва прокурорів Чернігівської обласної прокуратури 30.09.2022 скеровано до суду обвинувальний акт стосовно мешканця с. Буянки Чернігівського району за фактом державної зради, вчиненої в умовах воєнного стану та незаконного зберігання вибухових речовин без передбаченого законом дозволу (ч. 2 ст. 111, ч. 1 ст. 263 КК України).

Трофейна російська техніка тепер захищатиме чернігівську землю 22:13

Вісімнадцять одиниць ворожої техніки стали трофеями військовослужбовців оперативного командування «Північ» під час активної фази оборони обласного центру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини