Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 липня, 23:51:50

Депутати міськради з міського бюджету додатково виділили кошти на ремонт доріг, парків, фонтанів та заклади освіти

29.05.2017   12:06

На засіданні 20-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання, що відбулося 25 травня, депутати міськради, окрім капітального ремонту дороги до міського пляжу по вул. Береговій (що активно обговорюється), прийняли рішення спрямувати додатково кошти й на інші сфери життєдіяльності міста.

Зокрема, на будівництво доріг, ремонт фонтанів, парків та заробітну плату для педагогів у ДНЗ, ПНЗ та профтехосвіті.

Як вже повідомлялося раніше, з 1 липня підвищаться тарифні розряди педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів, які фінансуються з міського бюджету м. Чернігова. При цьому додаткові витрати місцевого бюджету складуть близько 4,3 млн грн.

Крім того, депутати міської ради додатково виділили кошти на енергоефективну реновацію (реконструкцію) ЗНЗ № 11 (3,9 млн грн), на поточний ремонт ДНЗ та ЗНЗ для усунення наслідків аварійних ситуацій, які виникають (2 млн грн), на придбання 24 бензокосів (168 тис грн). Загалом на освітні заклади міста додатково виділено 9,8 млн грн коштів міського бюджету.

На сферу житлово-комунального господарства загалом додатково виділені кошти у сумі 74,3 млн грн. Це, зокрема, капітальний ремонт об’єктів вулично-дорожньої мережі – 35,3 млн грн, реконструкція фонтанів на Алеї Героїв – 16,8 млн грн, будівництво фонтанів у сквері Б. Хмельницького – 9,2 млн грн, поточний ремонт доріг – 9 млн грн. У сквері Б. Хмельницького також будуть проведені роботи з реконструкції газону та зелених насаджень: видалення старих дерев і корчування пнів, садіння нових дерев та кущів, живої огорожі та квітника, встановлення металевих конструкцій з термочашами. На ці цілі виділено 4,2 млн грн.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині відбулися змагання «Влучний лісівник»

На Чернігівщині відбулися змагання «Влучний лісівник» 17:59

Перші обласні змагання з компакт-спортингу серед лісівників, мисливців та спортсменів під назвою «Влучний лісівник» відбулися на базі тиру «Десна» неподалік Чернігова.

Де можна вакцинуватися у Чернігові. Адреси та час роботи центрів вакцинації 17:50

У чернігівських тимчасових пунктах масової вакцинації населення проти Covid-19 будуть використовуватися вакцини Pfizer та Moderna.

Кордон за минулий тиждень

Кордон за минулий тиждень 17:42

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

За минулу добу в Чернігівській області не виявлено жодного нового випадку COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області не виявлено жодного нового випадку COVID-19 17:34

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 липня в області не зафіксовано нових випадків захворювання COVID-19.

Прокуратура змусила Коропське СЛП «Агролісгосп» відшкодувати державі 75 тис. грн збитків, завданих незаконною порубкою лісу

Прокуратура змусила Коропське СЛП «Агролісгосп» відшкодувати державі 75 тис. грн збитків, завданих незаконною порубкою лісу 17:29

На території Новгород-Сіверської окружної прокуратури КСЛП «Агролісгосп», у порушення вимог Лісового кодексу України не забезпечено охорону і збереження лісового фонду на підвідомчій території (Коропська ОТГ). Внаслідок чого було допущено самовільну рубку лісу невстановленими особами, сума завданих збитків склала 75 тис грн.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини