Володимир Хоменко серед номінантів премії "Людина року - 2011"
Голова Чернігівської ОДА Володимир Хоменко серед лідерів на здобуття щорічної премії «Людина року - 2011» за вищі професійні і громадські досягнення.

У номінації "Регіональний лідер року" керівник Чернігівської області буде змагатися із очільниками Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Львівської, Полтавської ОДА та головою Донецької обласної ради Андрієм Шишацьким.
Повний список номінантів виглядає так:
Вишиванюк Михайло (Івано-Франківська ОДА)
Вілкул Олександр (Дніпропетровська ОДА)
Джига Микола (Вінницька ОДА)
Климчук Борис (Волинська ОДА)
Удовиченко Олександр (Полтавська ОДА)
Хоменко Володимир (Чернігівська ОДА)
Цимбалюк Михайло (Львівська ОДА)
Шишацький Андрій (Донецька облрада)
Рейтинг претендентів на лауреатські звання постійно оновлюється та доповнюється. Сама ж церемонія вручення премії відбудеться 24 березня 2012 року в НПМ "Україна".
http://www.ludinaroku.com.ua/potochniy_reyting.html
Останні новини Чернігівщини
Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44
Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.
СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02
Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.
Чернігівщина прийняла учасників навчального туру від EdUP 11:07
Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту днями став майданчиком для ще одного етапу освітньої Каруселі від проєкту EdUP.
Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 10:45
Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.
«єВідновлення» на Чернігівщині: комісії громад дистанційно обстежили близько 70 зруйнованих осель на територіях активних бойових дії 10:23
Днями на брифінгу у медіацентрі ОВА йшла мова про поточні результати програми «єВідновлення» на Чернігівщині.