Об’єднання громад на Чернігівщині: вже 11 ОТГ готові до перших виборів
Тиждень тому, 18 травня, голова Чернігівської облдержадміністрації Валерій Куліч затвердив висновок про відповідності проектів рішень про добровільне об’єднання територіальних громад у Малодівицьку селищну об’єднану територіальну громаду з центром в селищі Мала Дівиця Прилуцького району.
Протягом травня це вже третій подібний документ: Бобровицька і Талалаївська громади отримали позитивний висновок від ОДА 5 і 12 травня відповідно.
Таким чином уже 11 об’єднань вийшли на фінішну пряму – очікують на рішення Центральної виборчої комісії про призначення перших виборів голів і депутатів новостворених ОТГ.
Нагадаємо, що нові представницькі органи вже діють у 19 об’єднаних громадах в області. Таким чином Чернігівщина не збавляє темпу і є одним із лідерів за активністю децентралізації в Україні.
Прес-служба облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
На шпагаті: як чернігівські медійники борються за свободу слова в умовах війни 16:52
В умовах війни свобода слова, доступ до публічної інформації та права журналістів знаходяться на такому собі шпагаті між суспільним інтересом та обмеженнями національної безпеки.
Сплачуйте податки правильно: детальний розбір на прикладі майнових податків 16:34
Для спрощення процесу сплати податків Державна податкова служба України підготувала для громадян пам’ятку з детальними інструкціями щодо сплати податкових зобов’язань з майнових податків, зокрема земельного податку, як через мобільні застосунки банків, так і у касі банківських установ
В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 16:16
Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці.
На місці падіння безпілотника в Чернігові ремонтують покрівлі та допомагають мешканцям 16:10
Сьогодні на вулиці, що постраждала 24 листопада 2025 року від падіння ворожого безпілотника, працюють комунальні служби — КП «Деснянське», КП «Новозаводське», «ЖЕК-13» та «ЖЕК-10».
Маємо залучати молодь до прийняття рішень у громадах: Іван Ващенко – на зустрічі з юнаками та юнками 12:44
Минулої суботи заступник голови ОДА Іван Ващенко зустрівся з активною молоддю регіону. Захід під назвою «Молодь і влада: зустріч без краваток» відбувся в обласному молодіжному центрі та був присвячений Дню Гідності та Свободи.