Політичне замовлення чи нестабільна робота: Бистрова звільнили з посади секретаря
Секретаря Чернігівської міської ради, представника фракції «Наш край» Віктора Бистрова звільнили з посади.
Відповідне рішення було прийняте сьогодні, 25 червня, під час сесії міської ради.
Всього проголосувало 27 депутатів. 23 проголосувало «за» зняття повноважень з Бистрова і 4 «проти».
Подання про дострокове припинення повноважень секретаря ради подали чотири фракції: БПП, «Батьківщина», РПЛ та «Опозиційний блок».
Всі вони мотивували таке рішення «нестабільною роботою» і тим, що секретар має об’єднувати фракції, а не роз’єднувати. Атрошенко підтримав позиції фракції, зазначивши, що до секретаря є низка питань.
В свою чергу, Віктор Бистров заявив, що це подання – політичне замовлення, адже фракція «Наш край» не голосувала за будівництво дороги до міського пляжу «Золотий берег» через лісопарк Кордівка. Підтримали заяву Бистрова і депутати від «Самопомочі», зазначивши, що жодних питань до роботи секретаря вони не мають.
У той же час, міський голова Владислав Атрошенко зазначив, що «не відчував підтримки від секретаря, яку мав би відчувати». За словами мера, це не є несподіване рішення або помста. Владислав Атрошенко розказав, що він, з Бистровим та ще з кількома депутатами з «Нашого краю» вже обговорювали це питання. «Ми говорили, «Наш край» вирішив піти в опозицію»,- зазначив міський голова.
Мер заявив, що фракції «Наш край» буде запропоновано делегувати іншого секретаря. А Бистров, в свою чергу, згідно законодавства залишиться депутатом ради і, за словами Атрошенка, заслуговує на посаду начальника управління.
Відповідно до регламенту, голосування щодо дострокового припинення повноважень секретаря – таємне. З числа депутатів бела створена лічильна комісія.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця 14:57
Оперативники та слідчі відділення поліції №1 (селище Короп) Новгород-Сіверського відділу поліції затримали 54-річного чоловіка, причетного до заподіяння тяжких тілесних ушкоджень односельцю під час спільного вживання алкогольних напоїв.
Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року 12:55
Менш ніж за тиждень стартує новий навчальний рік. Як підготувалася до нього Чернігівщина, розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління освіти і науки ОДА Юрій Музика.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:51
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
27 серпня: цей день в Україні і світі 08:50
День 1646 Російська агресія - Day 1646 Russian aggression
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».