Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 грудня, 05:40:41

Ігор Рибаков вирішить проблеми аграріїв

24.05.2012   07:17Агенцiя

Аграрно-промисловий комплекс сьогодні переживає не найкращі часи. Є чимало питань, які можна вирішити тільки на законодавчому рівні. Народний депутат України, лідер фракції "Реформи заради майбутнього" Ігор Рибаков у цьому напрямку досяг певних результатів.

Аграрії Чернігівщини постійно звертаються до Ігоря Рибакова з проханням вирішити питання про підвищення закупівельних цін на молоко. Директор сільгосппідприємства "Лукново" Коропського району Михайло Гейко під час зустрічі з народним депутатом озвучив питання, яке є каменем спотикання в роботі підприємства.

"В черговий раз молокозаводи знизили закупівельну ціну на молоко, - каже керівник "Лукново", - і зараз нам не вистачає коштів на виробництво самого молока. За  останні місці переробними знизили ціну майже на 2 гривні. За ці кошти складно утримувати худобу, годувати її, платити заробітну плату людям. Ми самі не можемо вплинути на цей процес. Але, якщо далі так піде - нам важко буде виживати, не говорячи вже про розвиток".

Ігор Рибаков перейнявся даною проблемою і пообіцяв порушити її на державному рівні. За його ініціативою парламентський Аграрний комітет розглянув питання про державне регулювання закупочних цін на молоко і схвалив цю ідею. Також прийняв пропозицію щодо скорочення термінів розрахунків за поставлену сировину до 7 днів після її отримання. Таким чином, всі ініціативи Ігоря Рибакова знайшли відображення у відповідному законопроекті.

"Моя законодавча ініціатива про державне регулювання закупочних цін на молоко вже отримала позитивний висновок профільного комітету Верховної ради і, сподіваюся, знайде підтримку у парламенті при розгляді даного питання, - розповів лідер фракції "Реформ заради майбутнього".
Ігор Рибаков також вважає, що левову частку коштів, передбачених урядом на підтримку тваринництва необхідно направляти виробникам молока, а не заводам-переробникам, які можуть забезпечити розвиток за рахунок своїх прибутків. Для сільгосппідприємств кошти, влучені від продажу молока, і є джерелом для розвитку.

Судячи з усього перерахованого можна констатувати, що прохання аграріїв завдяки Ігорю Рибакову буде задоволено. На вирішення цього питання потрібен час, але головне - воно зрушилося з мертвої точки. 
Лідер фракції "Реформ заради майбутнього" впевнений, що вітчизняне аграрне виробництво може вивести Україну до провідних економік світу.

Для цього необхідний системний комплексний підхід і розробка повномасштабної стратегії. За цими напрямками і проводить свої законодавчі ініціативи Ігор Рибаков.  

 
Валентина Михайлова    
 

Останні новини Чернігівщини

8 грудня у Чернігівській області оголошено днем жалоби за загиблими у ДТП під Брусиловом

8 грудня у Чернігівській області оголошено днем жалоби за загиблими у ДТП під Брусиловом 19:06

Про це йдеться у розпорядженні голови ОДА № 1080 від 7 грудня 2021 року.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 175 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 175 нових випадків COVID-19 18:24

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 7 грудня в області зафіксовано 175 нових випадків COVID-19. Зокрема 81 — у Ніжинському районі, 72 — у Чернігівському (в тому числі 59 — у Чернігові) та 22 — у Корюківському. 59 захворілих госпіталізовані.

 Змістовно від МОЗ: Як зберегти психічне здоров’я під час пандемії COVID-19

Змістовно від МОЗ: Як зберегти психічне здоров’я під час пандемії COVID-19 14:54

Не перший рік весь світ живе в умовах нової реальності, коли пандемія COVID-19 вплинула на всі сфери суспільного життя. Вона також впливає і на тих, хто не хворів на COVID-19. Втома від карантину, втрата рідних та друзів, зміна формату роботи, поширення фейків та негативно забарвленої інформації чинять вплив на психічний стан людей. Реакція на пандемію COVID-19 з боку психічної системи людини є цілком нормальною.

Зіткнення автобуса і автофургона поблизу Чернігова з чисельними жертвами - зареєстровано кримінальне провадження

Зіткнення автобуса і автофургона поблизу Чернігова з чисельними жертвами - зареєстровано кримінальне провадження 14:25

Чернігівська обласна прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному проваджені за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило загибель кількох осіб (ч. 3 ст. 286 КК України).

Більше сотні небезпечних предметів намагалися пронести до судів жителі Чернігівщини у листопаді

Більше сотні небезпечних предметів намагалися пронести до судів жителі Чернігівщини у листопаді 14:22

На початку кожного місяця, судові охоронці Чернігівщини проводять розширену нараду щодо підведення підсумків діяльності та постановки завдань на наступний період. Не став винятком й грудень.