Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 8 липня, 11:58:42

Новим депутатом міської ради від «Дем Альянсу» став Сергій Кирієнко

25.05.2017   13:32Агенцiя

Сьогодні на 20 сесії Чернігівської міської ради VII скликання голова міської виборчої комісії Наталія Слісаренко оголосила про постанови цієї комісії, відповідно до яких припинені повноваження депутата міської ради від міської організації політичної партії «Демократичний альянс» Андрійченка Ігоря Володимировича – згідно з його заявою.

Замість нього депутатом міської ради від цієї політичної сили став Кирієнко Сергій Владиславович – як наступний у виборчому списку.

Чернігівський міський голова на сесії привітав його з приєднанням до депутатського колективу.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Завершено масштабне відновлення гімназії №34 11:23

У Чернігові завершилися масштабні ремонтні роботи в гімназії №34, яка зазнала пошкоджень під час повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну у 2022 році.

Крістіна Опанасенко - бронзова призерка кубку Європи з дзюдо серед юніорів 10:40

З 05 до 06 липня в чеській Празі відбувся кубок Європи з дзюдо серед юніорів.

На Чернігівщині коштом держави буде модернізовано харчоблоки ще у двох ліцеях 09:47

У Чернігівському ліцеї № 1 та Гончарівському імені героя АТО Дмитра Степанченка невдовзі розпочнуться роботи з модернізації харчоблоків.

Стрільці з Чернігівщини здобули нагороди на чемпіонаті України 09:35

У період з 26 червня до 04 липня у Вінниці відбувся літній чемпіонат України зі стрільби кульової.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини