Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Естонія в Україні Лаурі Лепік з робочим візитом перебував у Чернігові
23 травня голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко зустрівся з Послом Естонської Республіки в Україні паном Лаурі Лепіком.

Під час зустрічі обговорено питання перспективи двосторонніх взаємин у питаннях культурно-освтнього співробітництва, технічної допомоги Естонії тощо.
У Чернігівській міській раді Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Естонія в Україні Лаурі Лепік зустрівся з міським головою Олександром Соколовим. Під час зустрічі пан посол висловив зацікавленість у співпраці з чернігівським регіоном у сфері енергозбереження, поширенні досвіду електронного врядування.
Також Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Естонія в Україні Л.Лепік взяв участь та виступив на конференції “Електронна демократія в Україні: регіональний вимір”, що проходить у Чернігові 23-24 травня.
Довідка. Чернігівська область експортує на ринок Естонії кондитерські вироби, какао-продукти, деревину та вироби з неї. Імпорт, в основному, представлений пластмасами та полімерними матеріалами, засобами наземного транспорту. У січні-березні 2012 року взаємний товарообіг виріс у 37 разів і склав 229,4 тис. дол. США, або дві третини зовнішньої торгівлі за підсумками 2011 року.
В економіку Чернігівської області з Естонії вкладено 447,1 тис. дол. США прямих інвестицій.
Крім економічного напрямку розвиваються також взаємовідносини у культурній та науково-освітній сферах, а також у галузі житлово-комунального господарства і громадському секторі.
Останні новини Чернігівщини
В Чернігові оперативник кримінальної поліції «на гарячому» затримав грабіжника 10:48
Поліцейський відділу кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «на гарячому» затримав грабіжника, який відкрито заволодів мобільним телефоном містянки та намагався втекти. Фігуранту оголошено про підозру.
Чернігівські поліцейські затримали чоловіка, який підозрюється у вбивстві своєї матері 10:46
Оперативники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції затримали 32-річного містянина, який підозрюється у жорстокому вбивстві своєї матері. Зловмиснику оголошено про підозру у злочині.
Фінська організація доставила на Чернігівщину 37 електростанцій для місцевих закладів освіти 10:21
Представники фінської організації Finn Church Aid передали другу партію допомоги Чернігівській області в межах проєкту «Підготовка до зими». Йдеться про 37 портативних електростанцій потужністю 2,4 кВт, які незабаром надійдуть у вісім закладів загальної середньої освіти Бахмацької, Прилуцької, Ічнянської, Козелецької та Куликівської громад.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:17
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 5 осіб постраждали.

19 лютого: цей день в Україні і світі 08:21
ДЕНЬ 1092 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1092 RUSSIAN AGRESSION