Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 липня, 23:34:07

Олена Дмитренко достроково припиненнила повноваженя голови Козелецької районної ради

18.05.2017   17:35

На порядок денний дванадцятої позачергової сесії районної ради сьомого скликання, що відбулася 16 травня, винесено питання про дострокове припинення повноважень голови районної ради та про визнання повноважень депутатів районної ради.

Розглянувши особисту заяву голови районної ради Олени Дмитренко та врахувавши результати таємного голосування, депутати районної ради вирішили достроково припинити повноваження голови районної ради сьомого скликання Олени Дмитренко у зв’язку з обранням її головою Козелецької селищної ради та припиненням повноважень депутата Козелецької районної ради, обраного від Козелецької районної партійної організації «Аграрна партія України». Також районна рада вирішила достроково припинити повноваження депутатів Козелецької районної ради сьомого скликання Карини Артюх, обраної від Козелецької районної партійної організації «Аграрнапартія України»; Володимира Гусола, обраного від Козелецької районної у Чернігівській області організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»; Наталії Лугини, обраної від Козелецької районної партійної організації «Аграрна Партія України»; Ірини Санченко, обраної від Козелецької районної організації політичної партії «Українське об’єднання патріотів –УКРОП» у зв’язку з обранням їх депутатами Козелецької селищної ради.

Голова районної виборчої комісії Світлана Приходько-Лещенко повідомила, що  згідно частини 11 ст. 86 Закону України «Про місцеві вибори», відповідних виборчих списків партій та постанови виборчої комісії депутатами Козелецької районної ради зареєстровано Євгена Науменка (політична партія «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»), Володимира Харченка (партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»), Ганну Самойленко (Козелецька районна партійна організація «Аграрна Партія України»), Анатолія Мартиненка (Козелецька районна партійна організація «Аграрна Партія України»).

Сесію провела заступник голови районної ради Катерина Биковець. У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Володимир Швед,  депутат Чернігівської обласної ради Надія Міклухо-Маклай, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, голови територіальних громад, керівники організацій, установ району.

Володимир Швед, Катерина Биковець та Надія Міклухо-Маклай привітали Олену Дмитренко з перемогою у виборах на посаду голови Козелецької селищної ради та побажали наснаги, творчих успіхів та розквіту територіальної громади.

Після засідання сесії голова районної державної адміністрації Володимир Швед провів нараду з сільськими головами з питання приєднання до створених об’єднаних територіальних громад, закликавши раціонально підійти до реформи місцевого самоврядування та прийняти відповідні рішення. Очільник району звернувся до присутніх з проханням допомогти районному бюджету з метою придбання медичного обладнання для Козелецької центральної районної лікарні.

Про хід призовної кампанії строковиків повідомив в.о районного військового комісара Вадим Веретенник.

Поінформувала присутніх про діючі знижки на електроенергію для населення та можливість підключення електричних опалювальних котлів директор ВП Козелецький РЕМ ПАТ Чернігівобленерго Галина Завалій. Вона зазначила, що у найближчих планах приватного акціонерного товариства, за умови підтримки держави, – заміна застарілих ліній електричних мереж на нові кабельні лінії.


Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини