Кошти ДФРР: комісія визначилася з фінансуванням ще 17 проектів
На черговому засіданні регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2017 році, 16 травня оголосили рейтингову оцінку переможців конкурсу та затвердили результати голосування членами регіональної комісії по рейтингу проектів на загальних підставах.
Так, на попередньому засіданні регіональної комісії розглянули та виставили на оцінку проекти на загальних підставах для визначення їх рейтингу. По зазначеному напряму регіональний адміністратор зареєстрував 276 проектів на суму понад 879 мільйонів гривень. Проте лише 77 з них пройшли регіональний відбір, набравши більше мінімально необхідних 30 балів. 20 проектів отримали найбільшу кількість балів, відтак, претендують на фінансування за рахунок коштів ДФРР.
При цьому перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич повідомив, що вже є відповідний проект Постанови КМУ щодо субвенцій на соціально-економічний розвиток окремих територій. Під дію постанови підпадають і деякі об’єкти Чернігівщини, які є у рейтинговому списку. Їх фінансування буде визначене після прийняття всіх нормативних документів.
Зважаючи на таку ситуацію та враховуючи орієнтовний ліміт коштів, регіональному адміністратору доручили прийняти до роботи перших 16 об’єктів з рейтингового списку.
Крім того, члени регіональної комісії одноголосно прийняли рішення включити до списку проектів, які фінансуватимуться за кошти Фонду регіонального розвитку, будівництво нового корпусу та реконструкцію існуючого школи-гімназії в Прилуках, а також визначили резервним об’єкт з реконструкції фасаду із заміною покрівлі даху та благоустроєм прилеглої території районного Будинку культури в Бахмачі.
Депутат обласної ради Сергій Охонько зауважив, що має бути більше проектів економічного спрямування:
Депутат обласної ради Дмитро Іванов зазначив, що наступного року необхідно працювати ефективніше:
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові психологи Національної поліції, ДСНС та відомчої медустанови організували для поранених бійців сеанс глинотерапії 11:39
У складний період випробувань кожна людина потребує відновлення – фізичного, морального та духовного. А особливо це важливо для наших поранених захисників, які щодня стикаються зі стресовими ситуаціями та високим рівнем психологічного навантаження.
65 дітей із Чернігівщини відвідали музичні табори в Латвії 11:35
У Чернігівському професійному музичному коледжі імені Л.М. Ревуцького з дітьми, яким організували поїздки до Латвії, зустрілися міністерка закордонних справ Латвійської Республіки Байба Браже та начальник ОВА В’ячеслав Чаус. Присутній також Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс.
SUN4Ukraine стартує: перша установча зустріч українських та європейських міст за участю Чернігова 11:34
Партнерська програма SUN4Ukraine офіційно стартувала минулого тижня у Мюнхені, об’єднавши 12 українських флагманських муніципалітетів із європейськими містами, що беруть участь у місії ЄС «Кліматично нейтральні та розумні міста».
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:32
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
27 листопада: цей день в Україні і світі 09:31
День 1373 Російська агресія - Day 1373 Russian aggression