Питання організації територіальної оборони в області розглянули в облдержадміністрації
22 травня заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Микола Стрілець провів засідання штабу територіальної оборони в області.
В ході роботи представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, військових формувань та відповідних правоохоронних органів спільно з представниками міжвідомчої робочої групи оцінили стан і якість підготовки територіальної оборони в області, організацію виконання заходів з її підготовки та стан готовності пунктів управління до виконання завдань за призначенням.
Також учасники наради обговорили проблемні питання організації територіальної оборони в області та намітили шляхи їх вирішення.
На завершення засідання заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Микола Стрілець висловив сподівання на те, що проведена робота сприятиме підвищенню рівня підготовки органів влади до роботи в умовах особливого періоду.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.