Комарівка лідирує за явкою на виборах в ОТГ Чернігівщини
Жителі Комарівської об’єднаної територіальної громади (Борзнянський район) найбільш активно голосують на перших виборах голів та депутатів ОТГ, що сьогодні проходять на Чернігівщині.
Станом на 16.00 явка виборців у Менській ОТГ становить понад 40%, Комарівській ОТГ – 57,8%, Козелецькій ОТГ – 44%.
Загалом 30 квітня перші вибори до сільських, селищних і міських рад відбуваються у 47 ОТГ у 19 областях України. На Чернігівщині голову громади та депутатів відповідних рад обирають жителі Менської міської, Козелецької селищної та Комарівської сільської (Борзнянський район) ОТГ.
Довідка: До складу Менської ОТГ увійшли 33 населені пункти (25,5 тис. жителів), до складу Козелецької ОТГ – 42 населені пункти (15,7 тис. мешканців), до складу Комарівської ОТГ – 12 населених пункти (населення 4,4 тис. осіб).
Останні новини Чернігівщини
Продовжено реєстрацію заяв на отримання допомоги на придбання твердого палива 12:56
До уваги мешканців Чернігівської міської територіальної громади, які фактично проживають у житлових будинках/приміщеннях, котрі опалюються твердим пічним побутовим паливом!
На Чернігівщині триває збирання пізніх культур та посів озимих 12:19
Аграрії Чернігівської області проводять збирання пізніх культур та продовжують посів озимих під урожай 2026 року.
Громади Чернігівщини – серед претендентів на участь у пілотуванні системи профорієнтації 11:48
Швейцарсько-український проєкт DECIDE спільно з Міністерством освіти і науки України запрошує територіальні громади долучитися до створення сучасної системи профорієнтації для учнів та учениць 8–9 класів.
Чернігівщина – серед найсильніших на Чемпіонаті України з хортингу! 11:27
З 10 до 11 жовтня в Києві відбувся чемпіонат України з хортингу, розділ "Боротьба" (ударна техніка рук та ніг - заборонена).
Надавачі психосоціальних послуг області вдосконалюють професійні знання і навички 11:10
Низку тематичних навчань і тренінгів відвідали фахівці у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) Чернігівщини.