Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 травня, 16:43:40

В обласній раді розглянули пропозиції щодо розподілу коштів обласного фонду охорони природи

28.04.2017   09:45Агенцiя

27 квітня відбулося чергове засідання робочої групи обласної ради з планування природоохоронних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області.

Цього разу члени групи, до складу якої увійшли профільні фахівці, управлінці та депутати обласного органу представницької влади, обговорили пропозиції щодо розподілу коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, внесені Департаментом екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації на 2017 рік.

Провів засідання голова постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, екології, природокористування та земельних відносин, член робочої групи Віктор Кияновський.

В ході обговорення питання порядку денного, в якому взяв участь перший заступник голови обласної держадміністрації Леонід Сахневич, присутні заслухали інформацію начальника відділу економіки природокористування Департаменту екології та природних ресурсів ОДА Василя Новака.

Членів робочої групи було ознайомлено з понад десятком об'єктів екологічно-природного комплексу, на реконструкцію та облаштування яких з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища Департаментом екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації пропонується виділити близько 7 млн грн.

Кошти, зокрема, планується направити на:

- придбання комплекту системи аерації на базі аераторів «Аква Лайн М» для заміни зношених на каналізаційних очисних спорудах м.Прилуки;

- поліпшення санітарно-екологічного стану річки Мена на території Киселівської сільської ради Менського району (в т.ч. оплата проектно-вишукувальних робіт та державної експертизи);

- реконструкцію біологічних ставків очисних споруд КП "Ніжинське управління водопровідно-каналізаційного господарства" в селі Григоро-Іванівка Ніжинського району;

- заміну насосного обладнання на каналізаційній насосній станції «Синяківська» КП «Ніжинське управління водопровідно-

каналізаційного господарства»;

- поліпшення технічного стану та благоустрою водойми "Близниця" по вул.Лазарівка на території Дроздівської сільської ради Куликівського району;

- реконструкцію очисних споруд с.Сновянка Чернігівського району;

-дослідження антропогенного впливу на гідрологічний та екологічний режим р. Остер, інші потреби.

Обговорюючи порушене питання, учасники засідання наголошували на спірних аспектах виділення коштів на окремі із об'єктів.

Зокрема, голова постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури та інформаційної сфери Сергій Журман в цілому підтримав пропозиції, але зробив зауваження на необхідності більш чіткого розрахунку коштів на оздоровлення водних об'єктів та поліпшення їх санітарно-екологічного стану. Свої пропозиції та зауваження вніс і депутат обласної ради, член постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту та інфраструктури Дмитро Блауш. Думки стосовно окремих аспектів обговорення порядку денного висловив начальник Дежавної екологічної інспекції в Чернігівській області Леонід Бурковський.

Як результат, в ході дискусії члени робочої групи дійшли спільного знаменника і вирішили: підтримати пропозиції обласної державної адміністрації щодо розподілу коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища та рекомендувати внести відповідний проект рішення обласної ради на чергове пленарне засідання обласної ради.


Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

СБУ припинила діяльність злочинців, які займалися рекетом на Київщині і Чернігівщині

СБУ припинила діяльність злочинців, які займалися рекетом на Київщині і Чернігівщині 14:41

Служба безпеки України припинила діяльність міжрегіонального злочинного угруповання, учасники якого причетні до скоєння тяжких злочинів.

У Чернігові продовжують звільняти двори від незаконних гаражів та інших тимчасових споруд

У Чернігові продовжують звільняти двори від незаконних гаражів та інших тимчасових споруд 14:27

Рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 6 травня визначений черговий перелік незаконно розміщених тимчасових споруд, які підлягають демонтажу.

Обсяги реалізованої продукції промисловості в січні–березні. ДОВІДКА

Обсяги реалізованої продукції промисловості в січні–березні. ДОВІДКА 12:20

Підприємства області в січні–березні 2021 р. реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на 9 млрд.грн.

Чернігів: видання Інституту національної пам’яті передані на Донбас

Чернігів: видання Інституту національної пам’яті передані на Донбас 12:12

5 травня у Чернігові в офісі регіонального представництва Українського інституту національної пам’яті в області передано чергову добірку видань Інституту нацпам’яті Юрію Косенку, голові правління громадської організації «Українська Ініціатива», для закладів культури та освіти Луганської і Донецької областей.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 944 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 944 особи 11:55

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 7 травня в області першою дозою щеплено 18 363 людини.