Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 лютого, 02:39:13

Завдяки допомозі міста міграційна служба в Чернігові тепер має кращі умови та працює швидше

11.04.2017   08:06

Незабаром у Чернігові планується відкриття першого в Україні Паспортного центру при Управлінні Державної міграційної служби України.

Про це повідомила начальник УДМС України в Чернігівській області Ксенія Лук’янець 10 квітня на розширеній нараді Чернігівського міського голови з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств міста.

За її словами, створення такого Центру дозволить збільшити надходження до міського бюджету за рахунок збільшення кількості відвідувачів і покращення якості обслуговування. Центр буде знаходитися в нинішньому приміщенні довідково-адресного бюро. Воно ж буде переведене в інші кімнати, які вже відремонтовані.

Будівля за адресою вул. Шевченка, 51-а, в якому розташоване Управління ДМС, належить громаді міста Чернігова. І в 2016 році з міського бюджету виділялися кошти на її ремонт у сумі  958,2 тис грн. На нараді йшлося про те, що в цьому випадку кошти використані ефективно. Адже зросла якість роботи служби, а вкладені кошти вже повернулися місту.

Виконані будівлі роботи (відремонтована покрівля та здійснена заміна пошкоджених вікон) дозволили перемістити бек-офіс на верхній поверх і збільшити площу фронт-офісу. Тепер на першому поверсі встановлені додаткові автоматизовані робочі місця, завдяки яким загальна кількість наданих послуг зросла, а термін розгляду заяв від громадян скоротився. Ксенія Лук’янець повідомила, що наразі встановлено п’ять додаткових робочих місць для оформлення паспортних документів, а до цього їх на місто було всього вісім.

- Звичайно, значне зростання надходжень пов’язане зі збільшенням розмірів держмита. Але поліпшення умов надання адміністративних послуг теж веде до збільшення кількості людей, що їх отримують, отже й до збільшення бюджетних надходжень, - сказала начальник УДМС. - За І квартал 2017 року, у порівнянні з минулим роком, бюджетні надходження збільшилися на 30%. Вже зараз можна спрогнозувати орієнтовне збільшення річних показників як мінімум на 35%.

Чернігівський міський голова погодився з тим, що в даному випадку витрати міста були ефективними:

- Місто відремонтувало своє приміщення, яке належить громаді. Ми спрямували видатки для того, щоб зберегти її майно, і при цьому протягом першого кварталу надходження до міського бюджету склали не менше, ніж було затрачено на ремонт цієї будівлі, - підкреслив він.

Владислав Атрошенкоповідомив, що ті невеликі видатки, які ще потрібні для завершення робіт, у міському бюджеті вже закладені.

Начальник Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області подякувала міській раді за потрібну та дієву допомогу.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Чекали 29, натомість весільний марш пролунав для 41 пари - День закоханих на Чернігівщині

Чекали 29, натомість весільний марш пролунав для 41 пари - День закоханих на Чернігівщині 17:28

Третій рік поспіль завдяки ініціативі Міністерства юстиції «Кохання поза часом» щасливі закохані можуть забарвити день 14 лютого справжніми емоціями і особливою пам’ятною подією, поєднавши долю зі своєю половинкою з ранку до опівночі.

"Сонце слова на двох" зійшло у бібліотеці ім. М. Коцюбинського 17:07

Вечір поезії від Тетяни Шептицької та Сергія Пантюка пройшов у бібліотеці ім. М. Коцюбинського в рамках реалізації проекту «Безкоштовні курси української мови».

Менська громада працює над створенням антикорупційної еко-системи

Менська громада працює над створенням антикорупційної еко-системи 16:53

Що таке Антикорупційна програма та які переваги її прийняття – такі питання жваво обговорювались з представниками місцевої влади Менської ОТГ на інформаційній зустрічі, яка пройшла 17 лютого.

На вихідних посилені поліцейські патрулі відпрацьовували Чернігів

На вихідних посилені поліцейські патрулі відпрацьовували Чернігів 16:42

В обласному центрі з 14 лютого до 16 лютого поліція провела перше в цьому році оперативно-профілактичне відпрацювання. Такі заходи відбуватимуться циклічно в різних мікрорайонах міста.

За вихідні патрульні розшукали двох чоловіків, які переховувалися від поліції

За вихідні патрульні розшукали двох чоловіків, які переховувалися від поліції 16:32

Під час патрулювання на вулиці Савчука у дворі будинків інспектори помітили підозрілого чоловіка, який мав ознаки алкогольного сп’яніння.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини