Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 18 квітня, 00:36:53

Навчально-методичний центр профспілок відстояв своє право на існування у першій судовій інстанції

04.04.2017   16:16Агенцiя

4 квітня Господарським судом Чернігівської області ухвалено рішення у справі Фонду державного майна України проти Навчально-методичного центру (НМЦ) профспілок щодо виселення останнього з власного приміщення. Суд ПОВНІСТЮ ВІДМОВИВ Фонду у задоволенні позовних вимог.

Таким чином, Центр довів законність своє роботи у власному приміщенні, яке він займає з часу його побудови у 1987 році. Протягом цих років НМЦ профспілок прикладає усі зусилля для підвищення правової свідомості членів профспілок, надає їм безкоштовну юридичну та консультаційну допомогу та підвищує кваліфікацію профспілкових лідерів з усієї України.

Представники Навчально-методичного центру, імовірно, продовжать захист права колективу на свою роботу вже в апеляційній інстанції. На адресу Центру продовжують надходити сотні звернень та листів підтримки від профспілкових організацій та звичайних працюючих, які в свій час отримали правову та інформаційну допомогу в Навчально-методичному центрі.

Нагадаємо, що справа про знищення Навчально-методичного центру профспілок тягнеться ще з 2011 року, коли тодішній генеральний прокурор Пшонки подав перший позов проти Центру. На жаль, нова демократична влада продовжує тиск на профспілки, які є однією з найважливіших інституцій в країнах Європейського Союзу.

Останні новини Чернігівщини

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16

Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.

 Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини»

Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14

У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.

«Армія відновлення» 16:12

Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.

Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03

У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини