Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 червня, 12:31:14

Військовослужбовці Чернігівського гарнізону отримали квартири

25.03.2017   10:01

Командувач військ оперативного командування "Північ" генерал – майор Вячеслав Назаркін разом з головою Чернігівської обласної державної адміністрації Валерієм Кулічем вручили ордери та ключі від квартир військовослужбовцям Чернігівського гарнізону.

Власниками службового житла стали 13 родин захисників України, які брали участь у проведенні антитерористичної операції на сході країни.

Командувач військ оперативного командування "Північ" зазначив, що житло військовослужбовцям було виділено за рахунок коштів від Міністерства оборони України, а закупівля його пройшла через відкриті торги системи "ProZorro".

- питання забезпечення військових житлом є актуальним і хоч це невелика частка від усієї потреби для забезпечення житлом військовослужбовців гарнізону, але сподіваюсь що не остання в цьому році адже програма забезпечення військовослужбовців житлом видна в дії і кошти з бюджету виділяються, - додав генерал Вячеслав Назаркін.

Варто зазначити, що 1 квадратний метр площі помешкання у новобудові з сучасним ремонтом та автономним опаленням був придбаний для військових лише за 7200 грн.


Прес-служба ОК "Північ"

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:27

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.

На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини

На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини 11:23

Ніжинський міськрайонний суд виніс вирок мешканцю Ніжинського району, який у 2025 році зґвалтував свою 12-річну падчерку. Його засуджено до 15 років позбавлення волі.

Поліція документує наслідки ворожих атак по мирному населенню Чернігівщини: поранена жінка 11:22

Минулої доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. У м.Сновськ Корюківського району внаслідок влучання БпЛА по території приватного підприємства зазнала поранення 68-річна цивільна жінка.

11 червня: цей день в Україні і світі

11 червня: цей день в Україні і світі 08:20

День 1567 Російська агресія - Day 1567 Russian aggression

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник 15:48

Слідчі слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції під процесуальним керівництвом Новгород-Сіверської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо директора однієї з філій підприємства, через порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві якого, загинув працівник.