Міністр оборони України відвідав "Десну"
Міністр оборони України Дмитро Саламатін здійснив позапланову робочу поїздку до Деснянського гарнізону, що у Козелецькому районі. Глава вітчизняного оборонного відомства зненацька перевірив реальний стан справ у 169-му Навчальному центрі Сухопутних військ ЗС України. Міністра оборони супроводжував начальник Генерального штабу - Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-лейтенант Володимир Замана.
Дмитро Саламатін заслухав командира Навчального центру Сухопутних військ ЗС України генерал-майора Віктора Бокія та командирів частин і підрозділів, ознайомився з усією інфраструктурою військового містечка: відвідав навчальні корпуси, парки бойової та спеціальної техніки, їдальні та казарми, перевірив технічний стан штатної техніки підрозділів, її готовність до виконання завдань за призначенням.
Особливу увагу Міністр приділив організації навчального процесу в частині, яка не одне десятиліття готує молодших командирів та фахівців за різними військовими спеціальностями. В контексті переходу Збройних Сил України до комплектування виключно контрактниками дуже важливо визначитися з тим, яке місце посяде ця навчальна частина в системі підготовки кадрів для української армії, як з максимальною ефективністю використати все те, що створювалося не одним поколінням захисників Вітчизни.
- Перед нами стоїть завдання збудувати принципово нову армію, яка буде комплектуватися виключно військовослужбовцями за контрактом. І ми його виконаємо. Система призову на строкову службу - це вчорашній день. А ми повинні рухатися уперед, - зазначив Дмитро Саламатін.
- Майбутнє української армії - за професійними військовими, - підкреслив Міністр.
На переконання глави оборонного відомства, перехід до комплектування армії виключно військовослужбовцями за контрактом дуже важливе і відповідальне завдання, поставлене Президентом України, тому необхідно максимально ефективно використати усі можливості, ресурси, досвід і навчальну базу, щоб в найкоротший термін провести необхідні реформи.
Останні новини Чернігівщини
Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів 12:57
Триває підготовка низки рішень Уряду, щоб перерозподілити споживання електроенергії і спрямувати її для побутових споживачів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:57
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
У Чернігові можна отримати послугу безкоштовного протезування за державною програмою 12:55
Безоплатна програма протезування доступна як для військових, так і для цивільних.
Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф 12:53
Прокурорами Козелецької окружної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця зс рф за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36
Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.