У Чернігові працюють фахівці Науково-дослідного інституту будівельних конструкцій
У Чернігові розпочалися роботи з оцінки технічного стану будівельних конструкцій будинку по вулиці 50 років ВЛКСМ, що постраждав від вибуху побутового газу наприкінці березня.
За словами заступника міського голови Олександра Сердюка, на об’єкті працюють фахівці столичного Науково-дослідного інституту будівельних конструкцій спільно з ТОВ “Будівельне проектування та науковий консалтинг”.
За попередніми оцінками, роботи планується завершити до 25 травня.
“Експерти мають оприлюднити висновки щодо можливості подальшої експлуатації будівлі”, – уточнив О.Сердюк.
Він зауважив, що спочатку спеціальна комісія прийняла рішення про відновлення пошкоджених під’їздів і фахівці філії інституту “Чернігівцивільпроектреконструкція” почали розробляти проектно-кошторисну документацію для реконструкції будинку. Замовником відновлювальних робіт мало виступити Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради, а підрядником – ПАТ “Домобудівник”. Але потім, зважаючи на прохання мешканців будинку, було вирішено звернутися до незалежних експертів.
Як повідомлялося, 26 березня о 21.10 у Чернігові по вулиці 50 років ВЛКСМ, 36 у квартирі №3 на першому поверсі будинку стався вибух побутового газу, у результаті якого загинула жінка, ще четверо мешканців будинку отримали травми та опіки. Один з постраждалих помер у лікарні. У результаті вибуху пошкоджено 2 під’їзди житлового будинку, їх мешканців (79 чернігівців) відселено.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.