Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 лютого, 13:07:22

Олександр Болтян очолив "Легіон Свободи" на Чернігівщині

21.03.2017   10:52

20 березня в Ніжині відбулися збори Чернігівського обласного «Легіону Свободи», на яких комбатанти одностайно затвердили кандидатуру учасника російсько-української війни, голову Кримської організації ВО «Свобода» Олександра Болтяна.

У заході взяв участь лідер Всеукраїнського комбатантського об'єднання «Легіон Свободи» Олег Куцин.

«Триває російсько-українська війна, і ми повинні бути готові до вирішальної фази – мати структури на місцях. Важливою також є співпраця й з іншими ветеранськими та волонтерськими організаціями, піклування про родини поранених і загиблих вояків. На жаль, Чернігівщина зазнала великих втрат, у тому числі й серед свободівців. Зараз ми плануємо встановити пам’ятний знак на честь нашого побратима Євгена Лоскота. Також ми разом з народними депутатами від «Свободи» зробили чимало кроків, аби Євгена Лоскота удостоїли звання Героя України, адже його подвиг дійсно заслуговує цього», - розповів голова Чернігівської обласної «Свободи» Руслан Андрійко.

Лідер «Легіону Свободи» Олег Куцин ознайомив присутніх із участю свободівців з усієї України в російсько-українській війні, а також окреслив основні напрямки роботи комбатантського об’єднання. «На початку війни ми ухвалили для себе рішення не створювати окремого батальйону, а направити свободівців в різні структури ЗСУ, МВС та Нацгвардії.

Так було вирішено, аби підсилити ці структури, які були фактично розвалені після правління Януковича. Трохи пізніше був створений свободівський батальйон «Січ» в складі МВС, а трохи згодом - і «Карпатська Січ».

Олег Куцин та чернігівські комбатанти подякували за розбудову структур та плідну працю попередньому керівнику обласного «Легіону Свободи» Володимиру Брюховецькому, який зосередиться на партійно-політичній роботі.

                                                                 

Прес-служба Чернігівської обласної організації ВО «Свобода»

Останні новини Чернігівщини

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку 17:17

Його концерти завжди проходять з аншлагом, його виконавською майстерністю захоплюються тисячі шанувальників, він не тільки успішний співак, а в 2015 році він ще й став заслуженим артистом України, і все це про одну людину – Сергія Сулімовського.

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Єдині духом" 17:13

20 лютого в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Єдині духом» до Дня Героїв Небесної Сотні.