Села Шняківка та Терешківка Ніжинського району отримали блакитне паливо
16 травня в рамках робочої поїздки до Ніжинського району голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко взяв участь в урочистому відкритті газопроводів у селах Шняківка та Терешківка.
Вітаючи жителів цих населених пунктів з довгоочікуваною подією, керівник області, зокрема, зазначив, що це – реальний крок по реалізації в області Програми Президента України Віктора Януковича “Україна для людей” та соціальних ініціатив Глави держави.
“Мені приємно сказати, що програма газифікації як один з кроків по покращенню соціального обслуговування населення області йде успішно – як у Ніжинському районі, де газифікована вже половина населених пунктів, так і в цілому по області.
Я хотів би подякувати всім людям, причетним до цього свята. Спільні зусилля влади, громади, народних депутатів дають реальні результати покращення життя сільського жителя для того, щоб тепло і затишно було не лише у ваших оселях, але й у ваших душах”, – наголосив Володимир Хоменко.
Присутніх також привітали народний депутат України Іван Куровський, голова правління ПАТ “Чернігівгаз” Алла Ярова, керівники Ніжинського району.
Останні новини Чернігівщини
Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04
Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.
25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23
День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.