Депутати Чернігівської міської ради звертаються до керівництва країни щодо ситуації з блокадою ОРДЛО
На 17-тій позачерговій сесії депутати проголосували за Звернення Чернігівської міської ради до Президента України, Верховної ради України та Кабінету Міністрів України щодо ситуації з торгівельною блокадою.
«Сьогодні на сході України йде неоголошена війна, в якій разом з бійцями Збройних Сил України на захист держави стали добровольці з усіх куточків країни.
Добровольці беруть участь в антитерористичній операції, боронять територіальну цілісність і соборність України, захищають цивільних громадян, зберігають мир і спокій на нашій землі.
Блокуючи торгівлю з окупованими районами Донецької та Луганської областей вони щиро вірять, що роблять це в ім’я України.
Разом з цим, багато політиків використовують ситуацію, що склалася, у власних політичних інтересах, та йдуть на загострення конфлікту провокуючи силовий сценарій знаття блокади.
Вважаємо, що застосування силових сценаріїв з обох боків є недопустимими і може призвести до непрогнозованих наслідків, якими скористаються внутрішні та зовнішні вороги України.
З метою прийняття виважених та мудрих рішень, задля об’єднання України, закликаємо провести відкритий, публічний, політичний діалог не допустивши при цьому силового сценарію розвитку подій, який може бути використаний агресором - Російською Федерацією», - говориться у зверненні.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38
21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.
ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16
21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.
Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32
У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.