У Чернігові визначили перевізників на 7 маршрутів громадського транспорту
24 лютого, шляхом конкурсу визначені перевізники на автобусні маршрути громадського транспорту загального користування в Чернігові.
Конкурс проводився вдруге на маршрути № 9 «Лікеро-горілчаний завод – Дачі (Жавинка)», № 18 «Дитячий світ – Дачі (Рудка)», № 22 «вул. Захисників України – Дачі (Рівнопілля)», № 22-а «вул. Захисників України – Дачі (Рівнопілля)» (через Кільцеву), № 29 «ЗАЗ - Подусівка», № 35 «ЗАЗ - КСК», № 36 «Епіцентр – Дачі (Жавинка)», № 47 «Хімволокно – Дачі (Якубівка)» через відсутність претендентів на ці напрямки першого разу.
Назви маршрутів, на які претендували перевізники, оголошені в присутності конкурсного комітету та засобів масової інформації на початку проведення конкурсу. Також було повідомлено, що від 29-го маршруту претендент відмовився, посилаючись на його нерентабельність.
Результати конкурсу наступні:
ДП "Пассервіс" обслуговуватиме маршрути № 22, 22а, 36 та 47,
ФОП Гребінник А.В. - № 35,
ФОП Прищупа Т.М. - № 9 та 18.
Серед основних обов’язкових умов договорів з перевізниками – інвестиційні зобов’язання. Зокрема, обладнання автобусів засобами GPS-моніторингу за власні кошти впродовж 2-х місяців після визначення дати організатором конкурсу та оновлення рухомого складу протягом 5-ти років.
Заступник міського голови Олександр Ломако, коментуючи результати конкурсу, сказав, що на 29-й маршрут знову буде оголошений конкурс. Втім, навіть, поки там немає перевізника, мешканці районів, які обслуговує цей маршрут, не залишаться без транспортного сполучення. «Міська влада візьме на себе зобов’язання забезпечити перевезення людей, особливо зі спальних районів, до головних магістралей транспортного сполучення міста силами Чернігівського тролейбусного управління», - сказав він.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.