Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 18:34:42

Реформування служби екстреної медичної допомоги

23.02.2017   17:27Агенцiя

Експертна зустріч з питань обговорення пріоритетів урядової політики відбулася 23 лютого на базі Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.

В он-лайн режимі через відеопортал YouТube експерти, представники Міністерства охорони здоров'я України, громадськість обговорювали проекти кваліфікаційних вимог до нових спеціальностей відповідно до Закону України «Про екстрену медичну допомогу».

Також до обговорення долучилися представники шести областей держави.

Мова йшла про наявні проблеми забезпечення кадрами, автомобілями, логістикою в питаннях забезпечення першочерговою медичною допомогою населення. Саме тому є необхідність побудови нової системи екстреної медичної допомоги.

В процесі обговорення розглядалися кваліфікаційні вимоги до медичних працівників, а саме інструктора з надання домедичної допомоги, парамедика та екстреного медичного техніка.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина — перша в Україні: 168 медалей на чемпіонаті з кікбоксингу ІСКА 13:32

З 26 до 29 березня в Києві відбувся чемпіонат України з кікбоксингу ІСКА серед дорослих, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку, а також дітей.

5 вправ для голосу, які допоможуть журналістам звучати впевнено 13:19

П’ять ефективних технік, які допомагають звучати впевнено та не втрачати голос медійникам навіть після навантаження — налаштування дихання, розігрів дикції, вправи для носа, робота з діафрагмою, швидке відновлення.

Натхненна подорож у світ симфоній Моцарта 12:54

29 березня 2026 року Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) подарував численним глядачам нову зустріч із симфонічної спадщиною Вольфганга Амадея Моцарта.

Питання освіти, надійний зв’язок і реалізація програми Скринінг здоров’я 40+ – В’ячеслав Чаус на нараді з керівниками РВА 12:39

Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус провів нараду з керівниками п'яти районних військових адміністрацій. До зустрічі долучилися заступники голови ОДА – Костянтин Мегем, Дмитро Синенко, Жанна Шерстюк, Іван Ващенко та Сергій Зенченко.

Відкриття ангіографічної операційної та інсультного блоку — новий етап розвитку медичної допомоги в Ніжинській громаді 12:17

У Ніжинській центральній міській лікарні ім.М.Галицького днями запрацювали нова сучасна ангіографічна операційна та спеціалізований інсультний блок.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини