Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 8 березня, 11:33:43

Системи життєзабезпечення Чернігівщини працюють стабільно та готові до віялових відключень

23.02.2017   08:03Агенцiя

Стан готовності об’єктів життєзабезпечення Чернігівщини до можливої роботи в умовах обмеження електропостачання розглянули учасники наради, яку 22 лютого, провів заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Сергій Сергієнко.

До обговорення проблемних питань, що можуть вплинути на проходження опалювального сезону, долучилися керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та тепло-, енергопостачальних підприємств області.

Як повідомила в.о. директора Департаменту ЖКГ ОДА Лідія Борсук, на сьогодні споживання електричної енергії в регіоні в межах доведених лімітів. Графіки обмеження її подачі або потужності не застосовувались. Проте, в разі необхідності, Чернігівщина повністю готова до погодинного вимкнення електроенергії. Відповідний механізм взаємодії ПАТ «Чернігівобленерго» з підприємствами житлово-комунального господарства, промисловості та установами бюджетної сфери відпрацьований з урахуванням подібних критичних ситуацій минулих років.

Комерційний директор ПАТ «Чернігівобленерго» Роман Бондар зазначив, що на випадок виникнення надзвичайних ситуацій підприємство розробило та затвердило графіки погодинних відключень. При цьому, не обмежуватиметься електропостачання соціально важливим установам та закладам, об’єктам оборонного та безпекового сектору, диспетчерським службам районних електромереж тощо.

Про систему контролю за дотриманням доведених лімітів споживання електроенергії присутніх поінформував начальник інспекції Держенергонагдяду в області Андрій Клименко. Він, зокрема, зазначив, що максимальна тривалість разової перерви в електропостачанні споживачів не має перевищувати двох з половиною годин.

Як повідомив в. о. директора КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ фірми «ТЕХНОВА» Олексій Щербина, його підприємство не змінило обсяги виробленої електричної та теплової енергії та забезпечуватиме їх і надалі відповідно до нагальних потреб. Для цього були скореговані виробничі процеси. Зокрема, зменшено споживання вугілля за рахунок використання природного газу.

Крім того, про готовність до віялових відключень підприємств, закладів освіти, установ охорони здоров’я та соціального захисту населення доповіли керівники профільних структурних підрозділів ОДА.

Підсумовуючи результати обговорення, Сергій Сергієнко наголосив на спільній відповідальності за енергетичну безпеку і спокій у нашій області.

– На сьогодні наша головна мета – забезпечити стабільну роботу підприємств, установ, надання споживачам якісних і в повному обсязі послуг. А також мінімізувати наслідки обмеження електропостачання в разі їх застосування, – наголосив він.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

8 березня - Міжнародний жіночий день 09:26

Цей святковий день цілком присвячений самій прекрасній половині нашого суспільства. Його популярність наростає і зміцнюється вже більше ста років.

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен 14:56

Вміння спілкуватися та правильно висловлювати свої думки так чи інакше впливає на стосунки. Не важливо з ким ви спілкуєтесь, а важливо як ви вмієте знаходити підходи до кожного.

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі 14:36

Дірочки на млинцях, приготованих на кефірі, з’являються через те, що кисломолочний напій взаємодіє з содою. В результаті виділяються бульбашки, що розпушують тісто та роблять його повітряним, пористим.

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня 14:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 8 по 14 березня 2021 року