Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 червня, 21:30:49

На розгляд чергового пленарного засідання облради внесені додаткові пропозиції щодо поліпшення екологічного стану в регіоні

14.02.2017   17:44Агенцiя

14 лютого в обласній раді відбулося засідання робочої групи з планування природоохоронних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища Чернігівщини.

В ході зібрання, в якому взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич, заступник голови обласної ради Арсен Дідур, очільники постійних комісій та депутати обласної ради, керівники профільних структурних підрозділів виконавчої та представницької влади, було заслухано та обговорено інформацію директора Департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації Катерини Тканко стосовно додаткових пропозицій до розподілу коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

Розпочинаючи засідання, Арсен Дідур нагадав членам робочої групи, що на попередній нараді в грудні 2016 року ними було колегіально погоджено пропозиції облдержадміністрації щодо розподілу коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2017 рік. Проте, як кажуть, час не стоїть на місці і вимагає, в залежності від нагальних екологічних проблем, що накопичуються в територіальних громадах, внесення додаткових пунктів до розподілу коштів обласного природоохоронного фонду.

Зокрема, потребує фінансування розробка проектно-кошторисної документації "Реконструкція біологічних ставків очисних споруд КП "Ніжинське управління водопровідно-каналізаційного господарства" в селі Григоро-Іванівка Ніжинського району. Як було наголошено, на сьогодні зазначені очисні споруди знаходяться в незадовільному стані: неефективна робота біологічних ставків призводить до витоку недостатньо очищених стічних вод в річку Остер. Отож необхідно реалізувати цей проект вже у другій половині поточного року за рахунок минулорічних коштів перехідного залишку.

Такої ж уваги вимагає і покращання санітарно-екологічного стану водойми, розташованої біля с.Редьківка Ріпкинського району. Між тим, зазначений проект пропонувався до впровадження, але не отримав підтримки. Громада ж наполягає на включенні його до переліку видатків.

Окрім того, до розподілу коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища внесені пропозиції щодо виділення коштів на закриття старих артезіанських свердловин, паспортизацію водних об'єктів області, інші об'єкти.

Зважаючи на те, що членам робочої групи Департаментом екології та природних ресурсів ОДА вчасно були надані уточнені додаткові пропозиції, це сприяло продуктивному обговоренню сьогоднішнього питання та прийняттю по ньому відповідного рішення.

Як результат, члени робочої групи підтримали додаткові пропозиції обласної державної адміністрації щодо розподілу коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища та рекомендували внести відповідний проект рішення обласної ради на чергове пленарне засідання обласної ради.


Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Ніжинському районі 13:33

Поліція розпочала кримінальне провадження за фактом ДТП у Ніжинському районі внаслідок якої загинув пасажир легковика.

Базова соціальна допомога: стартує новий проєкт для сімей з низькими доходами 13:12

З 1 липня цього року в Україні стартує експериментальний проєкт для сімей з низькими доходами.

Поліція розслідує обставини ДТП, у якій травмувався військовослужбовець Національної гвардії України 12:51

Днями до Чернігівського райуправління поліції надійшло повідомлення про те, що водій автомобіля Volkswagen Passat скоїв наїзд на військовослужбовця Національної гвардії України, який ніс службу на блокпосту.

Державна програма «єКнига» триває 11:49

Її мета – підтримати українських видавців та мотивувати молодь читати.

Німецько-українська конференція муніципальних партнерств: Чернігів долучився до міжнародної платформи співпраці 10:47

16–18 червня 2025 року в місті Мюнстер (Федеративна Республіка Німеччина) відбулася Сьома Німецько-українська конференція муніципальних партнерств, що об’єднала понад 700 учасників із Німеччини, України та інших європейських країн — представників муніципалітетів, урядів, міжнародних організацій та громадянського суспільства. Захід був організований Програмою «Муніципальне партнерство з Україною», що впроваджується Engagement Global за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини