Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 вересня, 08:35:17

Кабмін знизив соцнормативи на тепло, електрику та газ

07.02.2017   16:30Агенцiя

Нові нормативи почнуть діяти з 1 травня 2017 року.

Кабінет міністрів України прийняв рішення про зниження соціальних нормативів на користування послугами ЖКГ з урахуванням фактичного споживання енергоносіїв домогосподарствами. Відповідна постанова розміщена на сайті уряду.

Зокрема, мова йде про нормативи на теплову та електричну енергію, а також природний газ. Нові норми почнуть діяти з 1 травня 2017 року.

Постанова № 51 від 6 лютого передбачає зменшення норм споживання теплової енергії для централізованого опалення (теплопостачання) абонентами, житлові будинки яких обладнані будинковими та (або) квартирними приладами обліку, з 0,0548 Гкал до 0,0431 Гкал на 1 кв. метр опалюваної площі на місяць в опалювальний період; електричної енергії для індивідуального опалення з 65 кВт·год до 51 кВт·год на 1 кв. метр опалюваної площі на місяць в опалювальний період; природного газу для індивідуального опалення з 5,5 куб. метра до 5,0 куб. метра на 1 кв. метр опалюваної площі на місяць в опалювальний період. Також переглянуто коригуючі коефіцієнти для розрахунку розміру витрат електричної енергії, природного газу та інших видів палива на потреби опалення в багатоповерхових будинках.

У Кабміні наголосили, що відповідна постанова не передбачає перерахунок нинішніх розмірів субсидій, оскільки вступає в силу з 1 травня.

Нагадаємо, в квітні 2016 року Кабмін скоротив з 7 до 5,5 куб. м норму використання газу для розрахунку субсидій.
 

Останні новини Чернігівщини

Історичні традиції та мистецька освіта: підходи до розбудови національної ідентичності обговорили члени коордради 08:34

Про утвердження української національної та громадянської ідентичності говорили сьогодні на черговому засіданні профільної коордради. Зустріч відбулася в Чернігівському колегіумі.

18 вересня: цей день в Україні і світі

18 вересня: цей день в Україні і світі 08:15

ДЕНЬ 1304 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1304 RUSSIAN AGRESSION

Сучасні технології проти раку: у Чернігові обговорили досягнення ядерної медицини 17:07

Фахівці з ядерної медицини, радіаційної онкології та суміжних галузей з різних регіонів України зібралися в Чернігові, щоб обговорити сучасні досягнення ядерної медицини в Україні

На Чернігівщині службовця підозрюють у розтраті понад 200 тисяч гривень з програми «єВідновлення» 17:03

Службовець сільради Ніжинського району підозрюється у розтраті понад 200 тис. грн бюджетних коштів на відновленні пошкодженого житла

Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16

З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини