Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 вересня, 21:29:01

Як не залишити жителів села без питної води - радилися в Чернігівській ОДА

07.02.2017   12:50

Забезпечення мешканців багатоповерхівки в селі Кунашівка Ніжинського району послугами з водопостачання та водовідведення – тема наради, яку 6 лютого провів заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Сергій Сергієнко.

Зокрема, мова йшла про житловий будинок на 24 квартири за адресою вул. Франка, 271.

В обговоренні взяли участь директор Департаменту ЖКГ ОДА Юрій Євтушенко, представники Ніжинської райдержадміністрації та відокремленого підрозділу Чернігівських магістральних мереж Державного підприємства «Національна енергетична компанія «Укренерго».

Як повідомив директор Департаменту ЖКГ ОДА Юрій Євтушенко, з грудня 2008 року зазначена будівля належить до комунальної власності Кунашівської сільської ради. На сьогодні послуги з водопостачання та водовідведення її мешканцям надає відокремлений підрозділ Чернігівських магістральних мереж ДП «НЕК «Укренерго».

Оскільки в серпні цього року у підприємства закінчується термін дії дозволу на спеціальне водокористування, воно більше не зможе забезпечувати вказаний будинок питною водою. Проблемним також є відведення побутових стічних вод.

– Місцева влада в найкоротші терміни має вжити всіх вичерпних заходів, аби люди безперебійно отримували питну воду, – зазначив Сергій Сергієнко.

Він доручив Департаменту ЖКГ ОДА спільно з Ніжинською райдержадміністрацією визначити альтернативні шляхи забезпечення водопостачання житловому будинку. Як варіант – розглянути можливість будівництва артезіанської свердловини.

Крім того, Ніжинській РДА разом з Кунашівською сільською радою та відокремленим підрозділом Чернігівських магістральних мереж ДП «НЕК «Укренерго» найближчим часом необхідно опрацювати питання передачі у комунальну власність очисних споруд підприємства.

 
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 33 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 33 нових випадки COVID-19 19:21

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 22 вересня в області зафіксовано 33 нових випадки COVID-19.

Протизсувні роботи на березі Снова у Седневі може частково профінансувати обласний прориродоохоронний фонд 16:43

У Седневі поблизу навчально-виховного комплексу вздовж берегової зони річки Снов поступово зсувається ґрунт. Ситуацію обговорили вчора, 21 вересня, в облдержадміністрації на нараді, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Дмитро Іванов.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2 544 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2 544 особи 16:31

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 22 вересня в області щеплено першою та другою дозою 309 840 людей.

В Чернігівській обласній прокуратурі обговорили стан протидії злочинності у бюджетній сфері

В Чернігівській обласній прокуратурі обговорили стан протидії злочинності у бюджетній сфері 16:29

У середу 22 вересня року, під головуванням керівника Чернігівської обласної прокуратури Сергія Василини відбулася спільна нарада керівників правоохоронних органів регіону.

62 мільйони гривень на реалізацію проєктів стратегії розвитку планують витратити у Срібнянській громаді

62 мільйони гривень на реалізацію проєктів стратегії розвитку планують витратити у Срібнянській громаді 10:14

Для реалізації 44 проєктів першого плану з реалізації Стратегії розвитку до 2027 року Робоча група пропонує витратити 62 мільйони гривень. Ці проєкти планують реалізувати за перші два роки та три місяці впровадження стратегії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини