"Додаткового" сміття на Масанах не буде
Найближчі сільські ради Чернігівського району та одна з Ріпкинського зможуть продовжити вивезення сміття на полігон ТПВ в районі с. Масани. Такий дозвіл їм надали вчора під час сесії депутати міської ради, проголосувавши "за" відповідне рішення.
![](/uploads/13391-m.jpg)
Представляючи його проект, міський голова особливо підкреслив, що дозвіл стосується тільки навколишніх сіл і ніхто додатковий до цього списку не додається. Ніякого львівського або будь-якого іншого чужого сміття чернігівський полігон як не приймав, так і не прийматиме.
Рішення ж міської ради знадобилося тому, що у зв’язку з закінченням строків дії договорів між комунальним підприємством «АТП-2528» Чернігівської міської ради та сільськими радами, організаціями та установами Чернігівського та Ріпкинського районів щодо знешкодження побутових відходів на міському полігоні ТПВ на Масанах, вони звернулись до міської влади з проханням поновити дію договорів у цьому році. Але зараз існує заборона КП «АТП-2528» ЧМР на прийняття та захоронення відходів з територій, не віднесених до територіальної громади міста, встановлена рішенням Чернігівської міської ради від 1 вересня 2016 року.
Тепер депутати внесли зміни до цього рішення та дозволили КП «АТП-2528» ЧМР здійснювати прийняття та захоронення відходів на договірних засадах із замовниками з Ріпкинського та Чернігівського районів.
"За" проголосували 27 депутатів міської ради.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.