"ДемАльянс діє". Як пройшов 2016 рік для депутатів
Депутати від ДемАльянсу 25 січня звітували про зроблену протягом першого року каденції роботу та розказали про плани на 2017 рік.
![](/uploads/16554-m.jpg)
В Чернігівській міській раді є три депутати від ДемАльянсу: Ігор Андрійченко, Віктор Тарасов та Ярослав Ковтун.
Основні досягнення фракції ДемАльянсу в Чернігівській міській раді:
«Також ми постійно працюємо з мешканцями Чернігова. Прийом громадян здійснюється в офісі ДемАльянсу. Проводились виїзні прийоми громадян в місцях масового скупчення мешканців, в різних установах. По зверненням громадян було відправлено більше 200 депутатських звернень» - розповідає Ярослав Ковтун.
«Депутати займаються формуванням рішень міської ради на комісіях та сесіях. Саме там ми після прискіпливого вивчення проектів рішень вносимо правки. Також нами було подано 8 проектів рішень та 12 депутатських запитів. Хоча фракція ДемАльянсу нечисельна, а ефективність роботи більша, ніж у великих фракціях» - говорить Віктор Тарасов.
«Політика – це інструмент. ДемАльянс користується ним максимально відповідально. Це майданчик, де люди можуть реалізувати своє бачення розвитку міста» - каже голова фракції Ігор Андрійченко.
Також депутати розповіли про плани роботи на майбутнє:
1. Підтримка самоорганізації населення (ОСББ, ініціативи громадянського суспільства);
2. Підтримка бізнесу, покращення інвестиційного клімату Чернігова для внутрішніх та зовнішніх інвесторів;
3. Продовження роботи в напрямках транспорт, ЖКГ, освіта, екологія.
Прес-служба Чернігівської міської організації партії ДемАльянс
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.