Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 9 грудня, 11:49:12

Програма розвитку велоруху в Чернігові прийнята без правок

27.01.2017   08:14

26 січня, на пленарному засіданні 15-ї сесії Чернігівської міської ради 7 скликання депутати без правок і зауважень прийняли Програму розвитку велосипедного руху і облаштування велосипедної інфраструктури у м. Чернігові на 2017-2020 роки.

Цією програмою передбачено не тільки створення 186 кілометрів велодоріжок по всьому місту, а й влаштування іншої інфраструктури. Зокрема, великої кількості місць паркування, що охороняються; вело– гідро- та інших парків для активного відпочинку у прибережній зоні.

Важливо також, що велоінфраструтруа в Чернігові буде створюватися не як розважальна, а як частина міської транспортної мережі. Тобто головним завданням Програми є те, щоб значна частина чернігівців змогла «пересісти з автотранспорту на велосипед». Очікується, що це покращить здоров’я людей і одночасно позитивно вплине на стан міста, покращивши його екологію, комфортність, збільшивши туристичну та інвестиційну привабливість.

Дана програма розроблялася спільно науковцями, студентами, депутатами, громадськими організаціями та управлінням житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради.

Проект програми мав значну підтримку з боку чернігівців, які є учасниками міського велоруху або підтримують його. Перед початком сесії біля будівлі міської ради велоактивісти влаштували акцію на підтримку проекту. Перед цим у соціальних мережах поширювався заклик до велосипедистів, аби ті поспілкувалися кожен з дупутатом свого округу і довели своїм обранцям переваги розвитку велоінфраструктури в нашому місті.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Медзаклади первинної ланки шести районів області отримали спеціальний автотранспорт

Медзаклади первинної ланки шести районів області отримали спеціальний автотранспорт 09:38

Ще 12 нових автомобілів «Renault Duster» отримали центри первинної медико-санітарної допомоги Чернігівщини.

У Талалаївській об’єднаній громаді відкрили

У Талалаївській об’єднаній громаді відкрили "Інклюзивно-ресурсний центр" 08:42

У новій комунальній установі будуть опікуватися дітьми з особливими освітніми потребами. У штаті «Інклюзивно-ресурсного центру» є вчитель-логопед, дефектолог та практичний психолог, зазначено на сайті громади.

Чернігівці вчилися встановленню справедливості щодо репресованих комуністичним режимом

Чернігівці вчилися встановленню справедливості щодо репресованих комуністичним режимом 08:35

«Проблематика і досягнення процесу реабілітації жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму» — під такою назвою 7 грудня у Києві проведено семінар, який організували Український інститут національної пам’яті та Національна комісія з реабілітації репресованих — жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років, за участю чернігівців.

ТОВ

ТОВ "ТРАНС ЛАЙН ГРУП" знайшов працівників У Ріпках 08:17

Нещодавно у пошуках майстрів, водіїв автотранспортних засобів та дорожніх робітників до Ріпкинської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості звернувся чернігівський роботодавець ТОВ «ТРАНС ЛАЙН ГРУП».

Іво Бобул: концерт на сцені Філармонійного центру

Іво Бобул: концерт на сцені Філармонійного центру 08:07

Народний артист України Іво Бобул 7 грудня з сольним концертом виступив перед чернігівськими глядачами на сцені обласного філармонійного центру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини