Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 квітня, 06:14:05

На державному кордоні ситуація напружена, але контрольована

26.01.2017   08:17Агенцiя

На цьому акцентували на брифінгу в облдержадміністрації перший заступник начальника Чернігівського прикордонного загону — начальник штабу підполковник Анатолій Харлаш та помічник начальника загону підполковник Олександр Дудко.

— Обстановка на російській ділянці кордону залишається складною та досить напруженою. Ведеться розвідка українського прикордоння російськими спецслужбами із застосуванням різноманітних технічних засобів. Українська сторона, у свою чергу, веде постійний моніторинг стану справ на кордоні.

На білоруській ділянці більш спокійно. Із білоруськими колегами існує порозуміння та підтримуються добросусідські стосунки, — зазначив заступник начальника Чернігівського прикордонного загону.

Втім, виникають проблеми під час перетину кордону з Білоруссю для власників паспортів нового зразка (ID-картка). Це питання потребує законодавчого врегулювання.

Варто зазначити, що потрапити до названої держави можна за наявності внутрішнього паспорту громадянина.

Інформація щодо обов’язкової наявності закордонного паспорту при перетині кордону з Білоруссю — фейкова.

Загалом протягом 2016 року державний кордон України в пунктах пропуску перетнули в установленому порядку понад 3,5 мільйона осіб та 644 тисячі транспортних засобів. Не пропущено через державний кордон з різних причин 1450 осіб (у 2015 – 8811), з яких 382 – потенційні незаконні мігранти (у 2015 – 7295) та 414 – громадяни Росії.

Менше, ніж минулоріч, затримано контрабандної зброї — 47 одиниць (у 2015 – 79); 496 штук боєприпасів (у 2015 – 1604).

Минулого року вдалося викрити та припинити діяльність міжнародного каналу незаконного переправлення осіб з числа мешканців країн Південно-Східної Азії з Російської Федерації транзитом через Україну до країн Західної Європи. У процесі слідчих заходів задокументовано причетність громадянина Шрі-Ланки до організації та керування діяльністю членами міжнародного злочинного угрупування.

Припинено протиправну діяльність громадянки України, яка вербувала мешканок Чернігівщини для подальшої їх сексуальної експлуатації на території Туреччини.

Чернігівський прикордонний загін один з найстаріших в Україні. Наразі це військове формування запрошує охочих на контрактну службу:

— На відміну від Збройних сил України, Прикордонна служба гарантує проходження всього терміну контракту в найближчій частині. Хороший і соціальний пакет. Показово, що з двохсот строковиків — п’ятдесят уже підписали контракт, — зауважує Анатолій Харлаш.

Останні новини Чернігівщини

 150 мільйонів гривень держсубвенції на ремонт та будівництво укриттів у школах Чернігівщини: подати заявку можна вже сьогодні

150 мільйонів гривень держсубвенції на ремонт та будівництво укриттів у школах Чернігівщини: подати заявку можна вже сьогодні 17:03

Наш регіон – один із 8 в Україні, який, відповідно до рішення Кабінету Міністрів України, отримає кошти від держави на облаштування безпечних умов у закладах освіти.

Фестиваль Взаємності як Простір для діалогу: Унікальна платформа для взаємного інспірування

Фестиваль Взаємності як Простір для діалогу: Унікальна платформа для взаємного інспірування 16:54

Театральний „Фестиваль взаємності“ об’єднає чеських та українських митців у п’яти містах України. ǿетою фестивалю є поєднання культурних наснаг Чеської Республіки та України через мистецьке вираження та підтримку діалогу й взаєморозуміння серед митців обох країн.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій техногенного та природного характеру, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала. Внаслідок ракетного обстрілу травмовано 77 осіб, з них 4 дитини, підтверджено загибель 18 осіб.

У Чернігові завершено пошуково-рятувальну операцію на місці ворожої атаки 09:59

Станом на ранок 18 квітня відомо вже про 18 загиблих людей, постраждали 78 осіб, з них 4 дітей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини