Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 21 січня, 22:42:47

Добровольці АТО: Ми беремо владу і суди в свої руки! Кожен злодій відповість за законами військового часу!

19.01.2017   14:28

Добровольці АТО з усіх куточків України повідомляють про те, що вони беруть суди в свої руки. Якщо система руйнує країну не боїться народу, то люди які пройшли пекло війни покажуть їм, що таке страх.

Багато хто повертається з АТО для боротьби з внутрішнім ворогом, який на багато небезпечніше зовнішнього.

Поки українські хлопці вмирають від російських снарядів, у Києві шиють документи де немає ні єдиного слова про російську агресію, а все подається як громадянський конфлікт, де українці вбивають українців.

Корупція і заробіток на війні зашкалюють, беззаконня і повне обмеження прав українців перейшло точку кипіння! Якщо суди не працюють, якщо влада не працює на благо українців, потураючи Путіну, — починають діяти добровольці.

Зокрема про це заявив лідер «Азова», — Андрій Білецький.

За його словами, починається «народна люстрація» свиней і тварюк які потрапили до влади з допомогою Майдану з винятковою метою — набити кишені і виїхати з України.

За його словами, дадуть все.

16 січня його партія «Національний корпус» оголосила про початок акції»Національна люстрація». У заяві йдеться, що партія «з цього часу бере на себе ініціативу проводити люстрацію чиновників, які призвели до руйнування нашої держави. Критеріями відбору таких персон будуть: наявність незаконних сум грошей чи власності, перевищують законні доходи; дії, компрометуючі персон і вказують на їх несправедливість у прийнятті рішень, вчинення адмінтиску».

Про методи «Національної люстрації» сказано досить обтічно, щоб не нарватися на звинувачення у загрозі фізичної розправи, але все ж досить виразно, щоб загрозу відчули всі, кого це стосується: «Ми впевнені, що тільки прямою дією нам вдасться виявити таких перевертнів і засудити їх злочину діяльність громадським методом і зупинити її назавжди».

У той же день була проведена перша показова акція: в Чернігові під будівлею обласного апеляційного суду «Національний корпус» організував мітинг з димовими ефектами проти голови апеляційного суду Чернігівської області Садіга Тагієва. Претензії до нього звучали так: «На державній службі з 1985 р. Працював суддею. З 2001 року — заступник голови Апеляційного суду Луганської області. На тодішні зв’язки з Єфремовим може вказувати тодішнє сусідство будинками. У 2010 р. переведений в Чернігів. Тільки оприлюднена сума грошей на банківських рахунках Садіга Тагієва перевищує в різних валютах 33 млн. грн». В акції взяли участь понад 200 активістів, але сам суддя зник у кабінеті і до народу не вийшов. Активісти сказали: «Поки хлопці віддавали своє життя і здоров’я, він збагачувався на хабарах. З його заробітною платою Тагієву, щоб заробити таке багатство, потрібно працювати 100 років».

На першій акції все обійшлося димовими ефектами та сувенірними грошима, посипаними під стінами суду. Але, судячи по обіцянці зупинити злочину діяльність чиновників «назавжди», ми ще не побачили крайніх заходів, на які готові піти активісти Білецького. Поки що в Чернігові була тільки демонстрація сили, але не її застосування.

Раніше писали, Закарпаття, Львові, Києві, Вінниці, Чернігові, Чернівцях, Полтаві, Дніпрі та інших областях, народ об’єднується з добровольцями АТО, які пройшли бойові дії, для того щоб навести порядок з корумпованими судами, прокурорами, депутатами.

http://uagolos.com/dobrovolci-ato-mi-beremo-vlady-i-sydi-v-svoji-ryki-kojen-zlodii-vidpovist-za-zakonami-viiskovogo-chasy/

Останні новини Чернігівщини

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop»  допоміг грант від служби зайнятості

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23

Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19

Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16

Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06

У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.

У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04

У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини