Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 лютого, 13:40:10

Під час засідання виконавчого комітету...

18.01.2017   14:11

Перше засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради цьогоріч відбулося 17 січня.

Про заходи щодо розвитку туристичної інфраструктури міста доповіла начальник відділу культури і туризму міської ради Катерина Мовчан. Фактично функції туристично-інформаційного центру Прилук, крім опіки, збереження та пошуку історичних пам'яток, виконує краєзнавчий музей імені Василя Маслова. А через те, що увагу туристів до історичних надбань міста може привернути лише “старе місто”, значна частина відвідувачів приїжджає на фестивальні, ярмаркові та виставкові заходи.

Міський голова зазначила, що відділ культури і туризму має приділити більше уваги для розвитку цього напряму культурного та економічного збагачення Прилук. У відповідь заступник міського голови Тетяна Фесенко розповіла, що вагомим внеском на користь туризму може стати започаткування краєзнавчо-історичної премії імені Дмитра Шкоропада, яка включатиме номінації «Новий історичний маршрут», «Реклама історичної зони» та інші. Це надасть можливість використати молодіжне бачення розвитку туризму в Прилуках.

Про організацію проведення громадських робіт у 2017 році доповів директор Прилуцького міськрайонного центру зайнятості Анатолій Нестеренко. До представленого проекту рішення учасники засідання зголосилися додати й слушну пропозицію міського голови. Для забезпечення робочими місцями більшої кількості безробітних городян центрові зайнятості запропонували співпрацю із КП «Послуга», що дозволить своєчасно та дієво прибирати міські тротуари від снігу та криги у зимовий період.
23 січня розпочинається приписка юнаків 2000 року народження до призовної дільниці. Про це повідомив заступник військового комісара, начальник відділення комплектування Прилуцького об'єднаного міського військового комісаріату Єгор Волобуєв. Кампанія закінчиться в кінці березня, тому школярі, які навчаються у загальноосвітніх закладах міста повинні якомога швидше зібрати й подати всі необхідні документи для видачі приписного посвідчення. Адже без нього неможливо продовжувати навчання, у вищих навчальних закладах, проблематично влаштуватися на роботу в державні й приватні установи, отримати нові або змінити вже наявні документи та багато іншого.
Про погодження міської цільової Програми «Цукровий діабет на 2017 рік» доповіла головний лікар КЛПЗ «Прилуцька центральна міська лікарня» Лариса Івченко.

Майже щороку з міського бюджету виділяють кошти, яких бракує на повне фінансування державної програми. Державна субвенція на закупівлю ліків для діабетиків становить 1 122 400 гривень, ще півтора мільйона на її потреби виділять із міського бюджету цьогоріч.

Також виконавчий комітет затвердив протоколи засідання конкурсної комісії з відбору суб’єктів господарювання, які здійснюватимуть відпуск лікарських засобів та харчових продуктів за пільговими рецептами, а також, які здійснюватимуть відпуск препаратів інсуліну за пільговими рецептами від 28 грудня 2016 року. Переможцем обох конкурсів визнано аптеку № 190 комунального підприємства «Ліки України» Чернігівської обласної ради. Про хід виконання рішення виконавчого комітету від 22 квітня 2008 року № 247 «Про затвердження плану заходів щодо реалізації обласної цільової програми реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» звітувала Людмила Кулій. Начальник служби у справах дітей міської ради повідомила, що на території нашого міста фактично немає інтернатних закладів, адже їх реформовано у реабілітаційні центри для діток, які мають вади розвитку.

На первинному обліку служби у справах дітей зменшується кількість діток, які виховуються в інтернатних закладах, майже всі вони влаштовуються до сімейних форм виховання. Протягом останніх п'яти років жодна дитина, яка набула статусу дитини-сироти чи дитини позбавленої батьківського піклування не була влаштована до інтернатних закладів. Лише п'ятеро діток із вадами розвитку та старшого шкільного віку, що перебувають на обліку, виховуються в інтернатних закладах, бо не бажають іти до прийомних сімей. У нашому місті функціонує 4 дитячих будинки сімейного типу та 10 прийомних сімей, куди влаштовано 45 дітей. Усі вони прибули із населених пунктів Чернігівської області, місцевих малолітніх жителів у названих формах виховання немає.


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Прилуцької міської ради

 

Останні новини Чернігівщини

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку 17:17

Його концерти завжди проходять з аншлагом, його виконавською майстерністю захоплюються тисячі шанувальників, він не тільки успішний співак, а в 2015 році він ще й став заслуженим артистом України, і все це про одну людину – Сергія Сулімовського.

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Єдині духом" 17:13

20 лютого в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Єдині духом» до Дня Героїв Небесної Сотні.