Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 січня, 13:33:21

Погоджувальна рада затвердила порядок денний 15-ї сесії міської ради 7 скликання

17.01.2017   12:24Агенцiя

16 січня, погоджувальна рада затвердила перелік питань порядку денного, що вносяться на розгляд п’ятнадцятої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання, яка відбудеться 26 січня 2017 року.

На розгляд депутатів пропонується 20 питань, підготовлених структурними підрозділами міської ради. Про це повідомив Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на початку засідання.

Владислав Атрошенко повідомив, що у разі остаточного  вирішення розподілу понад 120 земельних ділянок для дачного будівництва для бійців АТО та їх сімей, це питання буде додатково вноситися на розгляд міської ради.

Питання розподілу земельних ділянок розглядається сьогодні на засіданні Ради ветеранів АТО, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) воїнів АТО при Чернігівській міській раді.

Міський голова закликав депутатів плідно опрацювати всі питання порядку денного на засіданнях постійних комісій, які проходитимуть впродовж цього тижня.

Пленарне засідання 15-ї сесії міської ради 7 скликання відбудеться 26 січня о 10-й годині в залі засідань міської ради (м. Чернігів, вул. Магістратська, 7).

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26

З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

28 січня: цей день в Україні і світі

28 січня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1435 Російська агресія - Day 1435 Russian aggression

У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.

В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення

В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення 18:16

Головне управління статистики у Чернігівській області інформує, що з 19 січня 2026 року в Україні розпочинається обстеження робочої сили – вибіркове опитування населення (домогосподарств), яке проводиться на виконання Плану державних статистичних спостережень на 2026 рік і є частиною євроінтеграційних процесів України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини