Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 листопада, 17:20:40

Ігор Вдовенко закликав депутатський корпус новоствореної Сновської міської ОТГ до конструктивної та злагодженої праці в інтересах громади

12.01.2017   09:28

11 січня голова обласної ради Ігор Вдовенко взяв участь у роботі першої сесії Сновської міської ради восьмого скликання. На заході були присутні депутати обласної ради, новообрані депутати ОТГ та народні обранці минулої каденції, керівники району, сільські голови, представники громадськості Сновщини.

Розпочала роботу установчої сесії голова виборчої комісії Ольга Зарецька, яка, після затвердження народними обранцями порядку денного, поінформувала присутніх про підсумки перших місцевих виборів, визнання повноважень та реєстрацію обраних депутатів і  голови ОТГ.

За її повідомленням, на виборах 18 грудня 2016 року із 186 кандидатів було обрано 26 депутатів від 6 політичних сил. Зокрема, по 6 мандатів отримали представники Радикальної партії Олега Ляшка та партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Аграрну партію України, ПП Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» та ПП «Наш край» представляє однакова кількість депутатів – по 4 народні обранці. Крім того, 2 мандати здобула політична партія «Українське об’єднання патріотів – УКРОП».

На посаду очільника громади претендували кандидати від 3 політичних сил та 1 самовисуванець Олександр Медведьов, який і отримав більшість голосів виборців (50,4%).

Заслухавши інформацію голови ТВК, місцеві обранці Сновщини одноголосно підтримали рішення про початок повноважень депутатів та міського голови.

Наступним питанням порядку денного було обрання секретаря міської ради, яким, за підсумками голосування, стала Наталія Самойлова.

Голова обласної ради у своєму виступі подякував депутатам минулого скликання за плідну і результативну роботу, а також закликав новообраний депутатський корпус гідно вийти із виборчого процесу, під час якого деякі політичні сили часом вдавались до брудних методів боротьби. Як наголосив керівник, зараз головне – досягти взаєморозуміння та оперативно налаштуватись на конструктивну і злагоджену роботу із новими колегами.

За словами Ігоря Вдовенка, особливістю Сновської громади є те, що вона єдина в області утворена в межах цілого району. Зараз в Україні загалом є ще 3 подібні ОТГ. Враховуючи існування низки законодавчих невизначеностей, в процесі роботи у депутатів виникатиме чимало запитань і труднощів. Однак, на думку очільника обласної ради, консолідувавши зусилля усіх політичних сил і досвід народних обранців, новостворена міська рада зможе вирішити усі нагальні питання і прийняти виважені рішення заради добробуту громади.

Після цього депутати продовжили роботу з розгляду питань порядку денного.


Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту 15:20

18 листопада відбулась щотижнева понеділкова нарада голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка з керівниками структурних підрозділів ОДА.

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини