Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 лютого, 13:15:25

Ігор Вдовенко закликав депутатський корпус новоствореної Сновської міської ОТГ до конструктивної та злагодженої праці в інтересах громади

12.01.2017   09:28

11 січня голова обласної ради Ігор Вдовенко взяв участь у роботі першої сесії Сновської міської ради восьмого скликання. На заході були присутні депутати обласної ради, новообрані депутати ОТГ та народні обранці минулої каденції, керівники району, сільські голови, представники громадськості Сновщини.

Розпочала роботу установчої сесії голова виборчої комісії Ольга Зарецька, яка, після затвердження народними обранцями порядку денного, поінформувала присутніх про підсумки перших місцевих виборів, визнання повноважень та реєстрацію обраних депутатів і  голови ОТГ.

За її повідомленням, на виборах 18 грудня 2016 року із 186 кандидатів було обрано 26 депутатів від 6 політичних сил. Зокрема, по 6 мандатів отримали представники Радикальної партії Олега Ляшка та партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Аграрну партію України, ПП Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» та ПП «Наш край» представляє однакова кількість депутатів – по 4 народні обранці. Крім того, 2 мандати здобула політична партія «Українське об’єднання патріотів – УКРОП».

На посаду очільника громади претендували кандидати від 3 політичних сил та 1 самовисуванець Олександр Медведьов, який і отримав більшість голосів виборців (50,4%).

Заслухавши інформацію голови ТВК, місцеві обранці Сновщини одноголосно підтримали рішення про початок повноважень депутатів та міського голови.

Наступним питанням порядку денного було обрання секретаря міської ради, яким, за підсумками голосування, стала Наталія Самойлова.

Голова обласної ради у своєму виступі подякував депутатам минулого скликання за плідну і результативну роботу, а також закликав новообраний депутатський корпус гідно вийти із виборчого процесу, під час якого деякі політичні сили часом вдавались до брудних методів боротьби. Як наголосив керівник, зараз головне – досягти взаєморозуміння та оперативно налаштуватись на конструктивну і злагоджену роботу із новими колегами.

За словами Ігоря Вдовенка, особливістю Сновської громади є те, що вона єдина в області утворена в межах цілого району. Зараз в Україні загалом є ще 3 подібні ОТГ. Враховуючи існування низки законодавчих невизначеностей, в процесі роботи у депутатів виникатиме чимало запитань і труднощів. Однак, на думку очільника обласної ради, консолідувавши зусилля усіх політичних сил і досвід народних обранців, новостворена міська рада зможе вирішити усі нагальні питання і прийняти виважені рішення заради добробуту громади.

Після цього депутати продовжили роботу з розгляду питань порядку денного.


Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Як хобі перетворити на успішний бізнес

Як хобі перетворити на успішний бізнес 11:59

Про це йшлося на засіданні клубу в Чернігівському міському центрі зайнятості. Своєю бізнес-ідеєю та секретами успішного ведення бізнесу з безробітними ділилася відома чернігівська майстриня, дизайнер Людмила Заровська. Тема зустрічі «Хенд-мейд - шедеври своїми руками». Цього разу говорили про прикраси ручної роботи зі стрічок та намистин.

В обласному центрі презентували унікальну документальну стрічку

В обласному центрі презентували унікальну документальну стрічку "Вдовині села Чернігівщини" 11:53

«Вдовині села Чернігівщини» – п’ятдесятихвилинний документальний фільм, створений на основі життєвих історій мешканок Чернігівського району. 21 лютого, стрічку презентували громаді у Чернігівському обласному молодіжному центрі. У заході взяла участь заступник голови Чернігівської ОДА Наталія Романова.

"Внутрішній контроль та аудит – як основа підвищення ефективності місцевих бюджетів" 11:33

20 лютого у м.Києві відбулася презентація та експертне обговорення напрацювань проекту «Внутрішній контроль та аудит – як основа підвищення ефективності місцевих бюджетів у 4-х регіонах України», який був реалізований у 8-ми громадах Миколаївської, Дніпропетровської, Чернігівської та не окупованої частини Луганської області.

Чернігів готується проводити перші тематичні сезонні фестивалі

Чернігів готується проводити перші тематичні сезонні фестивалі 11:21

У Чернігові планують проводити більше тематичних сезонних фестивалів. А також - різноманітних чемпіонатів, конкурсів, навчальних семінарів, майстер-класів тощо. Виконавчий комітет міської ради 20 лютого погодив внесення змін до Програми розвитку туризму та промоції міста Чернігова на 2019-2021 роки.

У Чернігівській ОДА підтримують ініціативи національно-культурних товариств

У Чернігівській ОДА підтримують ініціативи національно-культурних товариств 11:18

21 лютого заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван зустрівся з представниками національно-культурних товариств області. Захід приурочений до Міжнародного дня рідної мови.