Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 листопада, 16:35:17

Чернігівська міська рада затвердила заступника міського голови

29.12.2016   17:13

На пленарному засіданні 14-ї сесії Чернігівської міської ради 7 скликання депутати затвердили на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександра Атрощенка.

Кандидатуру Олександра Атрощенка, який дотепер займав посаду голови Новозаводської районної в місті Чернігові ради, запропонував Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.
 

Довідково:

Атрощенко Олександр Анатолійович працює головою Новозаводської районної у м.Чернігові ради з 11.2015.
Освіта: Чернігівський технологічний інститут (1992), інженер-механік;
Фінансово-економічний інститут перепідготовки при Чернігівському технологічному інституті (1998), економіст.
Попередні місця роботи:
директор Департаменту забезпечення роботи Міністра економічного розвитку і торгівлі України,
начальник Управління справами Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська дзюдоїстка Анна Казакова здобула бронзу на етапі Відкритого Кубка Європи в Італії 10:39

У Конельяно (Італія) триває черговий етап Відкритого Кубка Європи з дзюдо, в якому беруть участь майже 350 спортсменів із 38 країн.

Чернігівська легкоатлетка Ганна Жмурко у складі збірної України виборола «срібло» на чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій з кросу в Румунії 10:37

Фінішував чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій з кросу, що проходив у Бейле-Фелікс (Румунія).

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

10 листопада: цей день в Україні і світі

10 листопада: цей день в Україні і світі 10:32

День 1356 Російська агресія - Day 1356 Russian aggression

Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18

Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини