Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 листопада, 09:10:45

Семенівська міська рада ініціює об’єднання громади

19.12.2016   17:36

Семенівська міська рада ініціює об’єднання територіальних громад Семенівської міської ради та сільських рад Семенівського району в Семенівську об’єднану територіальну громаду з центром в місті.

Добровільне об’єднання територіальних громад Семенівської міської ради та 17 сільських рад Семенівського району, а саме:
Семенівської міської ради у складі м. Семенівка та с. Кути Другі, Архіпівської сільської ради у складі с. Архипівка, с. Заря, с. Леонівка; Галаганівської сільської ради у складі с. Галаганівка, с. Гремячка; Жадівської сільської ради у складі с. Жадове, с. Вільхівка, с. Довжик, с. Єршов, с. Іваніне, с. Селище, с. Турове; Янжулівської сільської ради у складі с. Янжулівка, с. Покровське; Іванівської сільської ради у складі с. Іванівка, с. Зелений Гай, с. Іванпуть, с. Кривуша, с. Марс, с. Ракути, с. Східне; Карповицької сільської ради у складі с. Карповичі, с. Гаті, с. Красні Лози, с. Набережне; Костобобрівської сільської ради у складі с. Костобобрів, с. Сергіїівське; Машівської сільської ради у складі с. Машеве, с. Ферубки; Миколаївської сільської ради у складі с. Миколаївка, с. Залізний Міст; Орликівської сільської ради у складі с. Орликівка, с. Баранівка, с. Блешня, с. Мхи, с. Першотравневе; Олександрівської сільської ради у складі с. Олександрівка, с. Газопровідне, с. Зелена Роща, с. Карасі, с. Криульки, с. Максимихине, с. Угли, с. Фроли; Погорільської сільської ради у складі с. Погорільці, с. Лосівка, с. Тополівка; Старогутківської сільської ради у складі с. Стара Гутка, с. Вільшанка, с. Жаданівка, с. Лосівочка, с. Шведчина; Тимоновицької сільської ради у складі с. Тимоновичі, с. Заріччя, с. Калинівське, с. Медведівка, с. Брониви, с. Луб»яне, с. Чорнозем; Хотіївської сільської ради у складі с. Хотіївка, с. Кринички, с. Лісківщина, с. Прогрес, с. Березовий Гай; Чорнорізької сільської ради у складі с. Чорний Ріг, с. Бобрик Другий, с. Козилівщина, с. Лубня; Радомської сільської ради у складі с. Радомка, с. Березова Роща в  Семенівську міську об’єднану територіальну громаду з центром в місті Семенівка.

 

Останні новини Чернігівщини

Поліція розслідує обставини ДТП з травмованими в Корюківському районі 19:48

Сьогодні, близько 8-ї ранку, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Грем’яч неподалік села Дягова сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої постраждали люди.

 Потужні гучномовці та можливість роботи у разі відсутності електропостачання: у Чернігові з’явиться модернізована система оповіщення населення

Потужні гучномовці та можливість роботи у разі відсутності електропостачання: у Чернігові з’явиться модернізована система оповіщення населення 18:44

Про це розповів директор Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОДА Сергій Болдирев під час брифінгу в медіацентрі ОВА.

Future Perfect – національна програма з популяризації англійської мови в Україні 15:33

Програма передбачає впровадження англійської мови у різних сферах діяльності, а також продукти та сервіси, що допоможуть вивчити англійську в зручному та доступному форматі. Перші з них — платформа Empower та платформа для вивчення мов Promova.

Компенсація за пошкоджене чи знищене нерухоме майно громадянина не оподатковується

Компенсація за пошкоджене чи знищене нерухоме майно громадянина не оподатковується 14:42

Не оподатковується дохід громадянина, отриманий як компенсація за пошкоджене чи знищене нерухоме майно відповідно до Закону № 2923-IX «Про компенсацію за пошкодження та знищення окремих категорій об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України, та Державний реєстр майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України» (далі – Закон № 2923).

«Кроки до допомоги»: чернігівські поліцейські долучилися до акції з протидії домашньому насильству 11:04

В рамках міжнародної акції «16 днів проти насильства» поліцейські Чернігівського райуправління проводять інформаційно-профілактичні заходи з містянами. Вони мають на меті підвищити рівень обізнаності чернігівців з алгоритмами захисту від домашнього насильства.