Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 05:54:24

Вибір перевізників на маршрути громадського автотранспорту розпочався: відкрили конверти претендентів

13.12.2016   09:08

У Чернігівській міській раді в присутності журналістів та членів конкурсного комітету відкрили конверти з документами фірм, що претендують на перевезення пасажирів міськими автобусними маршрутами.

Спеціальний комітет для проведення цього конкурсу утворений розпорядженням Чернігівського міського голови від 9 грудня.

Очолює комітет заступник міського голови Олександр Ломако.

На відкритті першого засідання комітету він відзначив, що є нейтральною незаангажованою людиною, яку важко звинуватити у зв’язках з кимось із перевізників.

Поставлене ним перед конкурсним комітетом головне завдання – провести цей конкурс максимально чесно, відкрито і прозоро.

    -         Наша задача №1 – максимально прозорий і відкритий процес, щоб ніхто не звинувачував ні міську раду, ні представників громадськості чи профільних підрозділів, які входять у цю комісію, в тому що той чи інший перевізник виграв цей конкурс нечесно. І друга наша задача – вже після цього чітко контролювати виконання договорів. Щоб якщо вже перевізник узяв на себе зобов’язання міняти на нові, умовно кажучи, по три машини на маршруті в рік, а протягом двох років замінити всі – щоб він їх чітко виконував. І те ж стосується зобов’язань по наявності GPS в автобусах, по перевезенню пільговиків та іншому, - сказав він.

Згідно графіку роботи конкурсного комітету, з 13 по 20 грудня ним мають бути перевірені бази, транспортні засоби, документи кожного учасника. На думку Олександра Ломака, в цей тиждень можуть також робитися виїзди на місце знаходження транспорту конкурсантів та публічна демонстрація цього транспорту, для чого будуть запрошуватися ЗМІ.

А 23 грудня відбудеться вже другий етап конкурсу, який полягатиме в підрахунку балів за чіткою системою, прописаною згідно вимог відповідної Постанови Кабінету міністрів України.

У результаті проведення цього конкурсу, який передбачає новий вибір перевізників для обслуговування всіх автобусних маршрутів Чернігова і укладення з ними договорів на нових умовах, місто очікує поступового оновлення перевізниками транспортних засобів. Також будуть передбачені більш жорсткі умови дотримання графіків руху та ряд інших додаткових вимог.

Останні новини Чернігівщини

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.