Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 лютого, 21:08:24

"Підводні камені" виборчих процесів по Лосинівській та Мринській ОТГ

11.12.2016   14:09

Сьогодні у п’яти новостворених об’єднаних територіальних громадах Чернігівщини проходять перші вибори голів та депутатів рад. Зокрема по виборчим дільницям Мринської ОТГ на 12 годину проголосувало 28, 2 % виборців. В той час по дільницям Лосинівської ОТГ – 27,7%.

В ході виборчого процесу не обійшлось без підозрілих дій та маніпуляцій.  Дільниці відкрились о 7 годині ранку, але за дивним збігом обставин, в Лосинівці, на одній з дільниць було відсутнє світло, що є недопустимим. Тож чи не пов’язано це з фальсифікацією голосування, адже при відсутності освітлення легше не помітно для спостерігачів проводити маніпуляції з бюлетенями.

Також  на вулицях Лосинівки можна було помітити, як невідомі особи під виглядом маркетологів, проводили опитування, заходивши до кожної хати та цікавились вподобаннями щодо купівлі продуктів.

До прикладу питання звучали так: «Що ви купуєте більше, м’ясо чи рибу, вершкове масло чи олію?». І хоча так званим маркетологам пред’явити звинувачення не було підстав, виникає питання: чому подібні опитування відбуваються саме в день виборів, коли до цього часу, як повідомляють жителі селища подібного не траплялось. Чи не може це бути прихована агітація, що заборонена законом?


http://nezhatin.com.ua/news/%d0%bf%d1%96%d0%b4%d0%b2%d0%be%d0%b4%d0%bd%d1%96-%d0%ba%d0%b0%d0%bc%d0%b5%d0%bd%d1%96-%d0%b2%d0%b8%d0%b1%d0%be%d1%80%d1%87%d0%b8%d1%85-%d0%bf%d1%80%d0%be%d1%86%d0%b5%d1%81%d1%96%d0%b2/

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини