Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 червня, 23:26:25

Ініціативна молодь Чернігівщини крокує до свідомого вибору!

05.05.2012   13:16Агенцiя

З 1 березня 2012 р. Чернігівська міська молодіжна громадська організація “Центр прогресивної молоді “Апельсин” розпочала реалізацію проекту “Крок до свідомого вибору!”.

Мета проекту – сприяти проведенню чесних, демократичних парламентських виборів в Україні 2012 р. шляхом проведення просвітницьких та активізаційних заходів серед молодих виборців 14-ти районних центрів Чернігівської області та м. Чернігова.

21-22 квітня 2012 року – відбулася установча конференція мережі “Крок до свідомого вибору!” за участі представників 9-ти громадських організацій та ініціативних груп Чернігівської області, громадських організацій з м. Шостка Сумської області та м. Славутич Київської області.

Під час установчої конференції учасники домовились об’єднати свої зусилля в сприянні проведенню чесних, демократичних парламентських виборів в Україні 2012 року та підписали меморандум про співпрацю в рамках проекту “Крок до свідомого вибору!”. Додаток №1 – копія меморандуму.

З 01 травня по 21 жовтеня 2012 року підписанти меморандуму проведуть ряд просвітницьких та активізаційних заходів для молодих виборців.
Просвітницькі заходи – проведення в районних центрах Чернігівської області для соціально, політично-активної молоді просвітницьких семінарів на тему “Парламентські вибори 2012 р. – загрози та виклики”.

Складовими частинами семінарів є виступи театру-форуму та короткі інформаційні блоки з питань:
зневіра молоді до виборчих процесів в Україні;
бажання легкого заробітку – “продажа свого голосу”;
можливі маніпуляції з невикористаними бюлетенями;
зміни у виборчому законодавстві (мажоритарна, пропорційна система);
які права та обов’язки спостерігачів та як можна стати спостерігачем на виборах;
інші питання.

Тренер семінарів – голова громадської організації “Освітній центр “Ініціатива” Павло Пущенко. Режисер театру-форуму – голова громадської організації “Театр “23” Тетяна Янко.

Інформаційні заходи – поширення серед молодих виборців листівок-запрошень, які міститимуть інформацію про місце та час проведення активізаційних заходів, а також коротку інформацію щодо проведення парламентських виборів (дата, час роботи виборчих дільниць, права та обов’язки виборців, куди слід звертатися в разі порушення виборчих прав тощо). Відповідальні за поширення інформації – менеджер по зв’язкам з громадськістю програми Станіслав Тавлуй та регіональні представники (підписанти меморандуму).

Активізаційні заходи – проведення в районних центрах Чернігівської області для 15 000 молодих виборців постановок рок-опери “Destroy the Wall” – за мотивами легендарної постановки “The Wall” групи Pink Floyd. Відповідальний за проведення показів рок-опери – художній керівник програми.

В даний час МГО ЦПМ “Апельсин” шукає партнерів для реалізації даного проекту в м. Ніжин, м. Городня, м. Щорс та м. Бобровиця Чернігівської області. Нам потрібні активісти громадських організацій чи ініціативні молоді люди, які бажають долучитися до проведення запланованих заходів.

Останні новини Чернігівщини

Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57

6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32

У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.

Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08

Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.

Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01

Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:59

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.