Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 15:28:04

Відбулось чергове засідання правління обласного відділення Фонду

05.05.2012   12:55Агенцiя

4 травня, у Чернігові, в приміщенні виконавчої дирекції обласного відділення Фонду, відбулось чергове засідання правління обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, на якому розглянуто ряд питань, у тому числі: про зміни у складі членів правління обласного відділення Фонду, звіт директора виконавчої дирекції про виконання рішень правління відділення Фонду, використання страхових коштів та з інших питань діяльності Фонду, про фінансування оздоровлення дітей у дитячих закладах оздоровлення за рахунок коштів Фонду в 2012 році, про план розподілу путівок на санаторно-курортне та відновлювальне лікування на 2012 рік, про заходи направлені на запобігання безпідставному (незаконному) заволодінню коштами обласного відділення Фонду та інші.

Членами правління, зокрема, ухвалено постанову "Про фінансування оздоровлення дітей у дитячих закладах оздоровлення за рахунок коштів Фонду в 2012 році", якою передбачено на фінансування оздоровлення дітей направити 6 млн. 300 тис. грн. та затверджено перелік дитячих закладів оздоровлення області, які фінансуватимуться за рахунок коштів Фонду. Таких закладів в області - 21.

Встановлено норми витрат у дитячих закладах оздоровлення при частковому фінансуванні за рахунок коштів Фонду з розрахунку в середньому на оздоровчу  зміну:  на харчування дітей (у частині вартості набору продуктів харчування на одну дитину відповідно до норм) - не більше 37 гривень на один людино-день; на лікування та культурне обслуговування дітей - не більше 3 гривень на один людино-день.

Прийнято рішення щодо фінансування за рахунок коштів Фонду оздоровлення дітей застрахованих осіб у дитячих закладах оздоровлення з тривалістю оздоровчої зміни не менше 14 днів.

Прес-служба виконавчої дирекції обласного відділення Фонду

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина — перша в Україні: 168 медалей на чемпіонаті з кікбоксингу ІСКА 13:32

З 26 до 29 березня в Києві відбувся чемпіонат України з кікбоксингу ІСКА серед дорослих, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку, а також дітей.

5 вправ для голосу, які допоможуть журналістам звучати впевнено 13:19

П’ять ефективних технік, які допомагають звучати впевнено та не втрачати голос медійникам навіть після навантаження — налаштування дихання, розігрів дикції, вправи для носа, робота з діафрагмою, швидке відновлення.

Натхненна подорож у світ симфоній Моцарта 12:54

29 березня 2026 року Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) подарував численним глядачам нову зустріч із симфонічної спадщиною Вольфганга Амадея Моцарта.

Питання освіти, надійний зв’язок і реалізація програми Скринінг здоров’я 40+ – В’ячеслав Чаус на нараді з керівниками РВА 12:39

Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус провів нараду з керівниками п'яти районних військових адміністрацій. До зустрічі долучилися заступники голови ОДА – Костянтин Мегем, Дмитро Синенко, Жанна Шерстюк, Іван Ващенко та Сергій Зенченко.

Відкриття ангіографічної операційної та інсультного блоку — новий етап розвитку медичної допомоги в Ніжинській громаді 12:17

У Ніжинській центральній міській лікарні ім.М.Галицького днями запрацювали нова сучасна ангіографічна операційна та спеціалізований інсультний блок.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини