Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 24 вересня, 05:47:16

Міська рада схвалила Програму економічного і соціального розвитку міста Чернігова на 2017 рік

01.12.2016   11:25

30 листопада, на засіданні тринадцятої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання депутати розглянули Програму економічного та соціального розвитку міста Чернігова на 2017 рік.

За словами начальника управління економічного розвитку міста Людмили Максименко, під час розгляду цього питання на засіданнях постійних комісій депутати запропонували внести кілька технічних правок. Зокрема, постійна комісія міської ради з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв'язку та енергозбереження запропонувала внести до п. 6.1. Програми (Утримання житлового фонду та благоустрій) додатковий пункт щодо реалізації схеми санітарного очищення міста.

Депутати міської ради підтримали всі запропоновані правки, але представники громадськості, які були присутні на сесії, внесли пропозицію щодо виключення одного з абзаців 5 розділу (Розвиток інфраструктури міста) пункту 5.1 (Містобудування). В цьому абзаці говориться, що одним із пріоритетних напрямків роботи на 2017 рік є "погодження з органами державного нагляду проекту «Детальний план території. Функціонально-планувальна організація лісопарку "Кордівка" з міським садом». Розгляд проекту на засіданні архітектурно-містобудівної ради, проведення громадського обговорення та, в разі необхідності, регуляторної процедури, затвердження проекту".

Представники громадськості висловили занепокоєння, що цей пункт дозволить в майбутньому здійснювати забудову території лісопарку "Кордівка".

Міський голова Владислав Атрошенко публічно заявив, що такі підозри безпідставні:
- Мова не йде за те, щоби щось будувати на Кордівці. Абзац, у якому говориться про погодження з органами державного нагляду проекту «Детальний план території. Функціонально-планувальна організація лісопарку «Кордівка» з міським садом», не передбачає продовження договорів оренди. Ніхто там нічого не будує. Але наводити лад і приводити у відповідність до чинного законодавства цю територію та містобудівну документацію необхідно, - сказав він. - Для того, щоб навіть прибрати від сміття цю територію, потрібно мати її план, скласти програму та профінансувати її. Для того, щоб провести громадські слухання, теж потрібна документація.

В цьому питанні немає приватного інтересу, - заявив він. - В місті треба наводити лад, з нашими землями, з нашими парками, з нашими територіями.

 Міський голова запропонував депутатам цей абзац виключити, профільному управлінню на протязі місяця доопрацювати це питання, а потім на наступному пленарному засіданні ще раз розглянути його. Але депутати міської ради не підтримали цю пропозицію, лише 17 депутатів проголосували «за» це.

Після тривалої дискусії Програма економічного та соціального розвитку міста Чернігова на 2017 рік затверджена вцілому, її підтримали 37 депутатів.

Прогнозні показники прийнятої Програми розраховані на основі аналізу економічної ситуації в Україні та у місті в поточному році, з використанням статистичних даних, з урахуванням прогнозів та розрахунків комунальних підприємств міської ради, основних промислових підприємств міста за результатами їх фінансово-господарської діяльності у 2016 році.

В ній відображені головні проблеми, що стримують розвиток економіки та соціальної сфери, визначені цілі, пріоритети та критерії ефективності економічного і соціального розвитку міста на 2017 рік. Серед визначених цілей на наступний рік, зокрема, передбачені - підтримка бізнесу як основного наповнювача міського бюджету, мотивація населення та роботодавців до легальних трудових відносин, залучення державних, інвестиційних коштів та ресурсів міжнародних організацій, а також раціональне та ефективне використання фінансового ресурсу.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 185 нових випадків COVID-19 19:56

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 23 вересня в області зафіксовано 185 нових випадків COVID-19.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 18:17

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 744 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 744 особи 16:29

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 23 вересня в області щеплено першою та другою дозою 313 584 людини.

У Чернігові привітали машинобудівників 16:22

Напередодні професійного свята — Дня машинобудівника, що традиційно відзначається у четверту неділю вересня, — представників галузі привітали в Чернігівській облдержадміністрації голова ОДА В’ячеслав Чаус та перша заступниця голови облради Ніна Лемеш.

Ремонт 25 км дороги Бобровиця - Свидовець - Новий Биків - Ічня — на фінішній прямій

Ремонт 25 км дороги Бобровиця - Свидовець - Новий Биків - Ічня — на фінішній прямій 15:58

Дорожники майже закінчили ремонт 25-кілометрової ділянки автошляху Т-25-27 Бобровиця - Свидовець - Новий Биків - Ічня, що починається від перехрестя з трасою Р-67 поблизу села Монастирище і проходить по території Лосинівської громади. Згодом фінішує нанесення розмітки, будуть доставлені усі технічні засоби організації та безпеки дорожнього руху. Готовність об'єкту — 98%.