Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 лютого, 17:59:18

Сесією Чернігівської міськради прийнято кадрове рішення

30.11.2016   12:41

Першим питанням, розглянутим на тринадцятій сесії Чернігівської міської ради 7 скликання після затвердження порядку денного, стало додаткове - про звільнення заступника одного з заступників міського голови, а саме Валерія Бондарчука.

Питання на розгляд депутатів вніс міський голова. Одночасно він попросив не драматизувати його й сприймати як робочий процес, метою якого є посилення роботи на напрямку.

Оголошені на вимогу депутатів зауваження до заступника полягали в наступному:

Всупереч його посадовим обов’язкам на сьогодні не розроблена та не затверджена комплексна схема розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Чернігові; не розроблено положення по переведенню садових будинків у житлові (присадибні будинки). Не організоване проведення процедур закупівлі та не виконані роботи по розробці «Концепції генерального плану м. Чернігова» та по створенню топографічних планів масштабу 1:2000 в цифровій і графічній формі. Не відбувається відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва учасникам АТО, в тому числі на території «Лісковиці» в м. Чернігові.

Після дебатів депутати проголосували «за» це питання.

Одночасно ними висловлена пропозиція в місячний термін провести оцінку роботи всіх заступників міського голови та секретаря міської ради. Владислав Атрошенко проінформував присутніх, що проведення такої оцінки вже заплановане і має відбутися у грудні.

Останні новини Чернігівщини

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Єдині духом" 17:13

20 лютого в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Єдині духом» до Дня Героїв Небесної Сотні.

Міграційна служба Чернігівської області: пріоритетні завдання на 2020 рік визначено

Міграційна служба Чернігівської області: пріоритетні завдання на 2020 рік визначено 15:26

21 лютого в Управлінні Державної міграційної служби України в Чернігівській області під керівництвом начальниці Управління Ксенії Лук’янець та за участі керівників структурних та територіальних підрозділів було проведено засідання Колегії за підсумками роботи у 2019 році.

У Чернігові вшанували пам'ять героїв Дебальцевого

У Чернігові вшанували пам'ять героїв Дебальцевого 14:43

У Чернігові скорботним мітингом і покладанням квітів до стел загиблим героям АТО/ООС 22 лютого вшанували пам’ять полеглих у боях під Дебальцевим.

Генплани ще чотирьох населених пунктів Чернігівщини схвалені на містобудівній раді

Генплани ще чотирьох населених пунктів Чернігівщини схвалені на містобудівній раді 14:33

У Чернігівській облдержадміністрації 21 лютого відбулося чергове засідання обласної містобудівної ради.

У Ріпках дитині-сироті вручили ключі від квартири

У Ріпках дитині-сироті вручили ключі від квартири 14:18

Віднедавна Сергій Таргонь — власник двокімнатної квартири у Ріпках, яку купили за рахунок державної субвенції. Ключі від житла юнаку днями вручив голова Ріпкинської РДА Геннадій Поляк.