Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 травня, 18:55:31

Леонід Сахневич: Необхідно пришвидшити реалізацію інфраструктурних проектів

30.11.2016   08:05Агенцiя

У черговий раз перший заступник голови ОДА Леонід Сахневич провів селекторну нараду з головами райдержадміністрацій. Місцеві керівники звітували щодо використання коштів з державного бюджету на інфраструктурні проекти.

В області наразі тривають ремонти в закладах охорони здоров’я, освіти, культури, соціального захисту, будуються спортивні майданчики. Всього – 335 об’єктів. З них 10% вже здано в експлуатацію. Із 170,8 мільйона гривень, які надійшли в область, використано майже половину.

Під час наради кожен керівник докладно доповів про стан освоєння коштів, перспективи завершення робіт.

Вимога Леоніда Сахневича до райдержадміністрацій та міськвиконкомів – пришвидшити темпи робіт. Адже до кінця фінансового року залишається менше місяця. Крім того, враховуючи певну економію коштів, необхідно встигнути зробити перерозподіл залишків, щоб стовідсотково використати всі кошти, надані державою.

– Ваш район – ваша зона відповідальності, – наголосив Леонід Сахневич, звертаючись до місцевих керівників. Ряд зауважень він висловив управлінню капітального будівництва ОДА.

Перший заступник голови особисто контролює процес робіт з реконструкції та будівництва, систематично виїжджаючи в райони та міста області. Тож пообіцяв продовжити перевірки і надалі.

Наприкінці наступного тижня він планує провести наступну нараду. Аби ще раз чітко обговорити стан справ по кожному об’єкту, а також остаточно визначитися із сумою економії, щоб встигнути використати кошти у грудні цього року.

Останні новини Чернігівщини

 Інклюзивний театр для кожної дитини: Чернігівський театр ляльок розвиває безбар’єрні культурні ініціативи

Інклюзивний театр для кожної дитини: Чернігівський театр ляльок розвиває безбар’єрні культурні ініціативи 10:21

Чернігівський обласний театр ляльок імені Олександра Довженка постійно працює над тим, щоб культурні послуги були доступними для всіх дітей, зокрема для юних глядачів з особливими освітніми потребами

Аграрії області засіяли майже половину від прогнозованих площ 09:49

На Чернігівщині тривають весняно-польові роботи. Станом на 11 травня ярими культурами вже засіяно 505,1 тис. га.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:46

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 4 особи постраждали.

12 травня: цей день в Україні і світі

12 травня: цей день в Україні і світі 08:44

День 1539 Російська агресія - Day 1539 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини